Nový člen naší rodiny

12. dubna 2011

Nikdy jsem si nemyslela, že mě kdy napadne, pořídit si štěně, ale jak se říká, nikdy, neříkej, nikdy. Hlavním důvodem proč mě myšlenka pořídit si štěně, vlezla do hlavy, bylo, že Naše dvě děti už odrostly na tolik, že už mě moc nepotřebují, hlavně ne pro společně trávený volný čas.

 

Trvalo mi skoro půl roku, než moje rozhodnutí štěně pořídit bylo 100%. Kladla jsem si otázky, přebírala, pro a proti a hlavně měla jsem obavu, abych to vůbec zvládla.
Zajímá Vás, jak to dopadlo?

 


Jmenuje se Spaik, narodil se 6. 12. 2010, tak a už ho mám, maltézského psíka. Už dva měsíce si užívám jeho přítomnosti, musím přiznat, že jsem o hodně přišla, když jsem si ho nepořídila dřív, je to zlatíčko celé rodiny, každý den sním je super a nikdy se nenudíme. Roste jako z vody a je každým dnem šikovnější, co Vám mám povídat, vůbec nelituji, že jsem se po dlouhých úvahách rozhodla, čtyřnohého kamaráda si pořídit.

 

Přidáno: 24 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?