Nový člen rodiny - Ťupa

11. listopadu 2012

Jednoho dne se mi konečně podařilo přemluvit tatínka o poníka. Našla jsem shetlandského ponyho v Teplicích. Vzali jsme trochu netradiční vozík - "plachťák".

 

 

Když jsme přijeli, paní nás seznámila s poníkem, šli jsme ho tedy naložit. Moc se mu tam nechtělo, ale nakonec jsme to zvládli. Doma jsme ho složili a jelikož byly slepice zavřené, dali jsme ho k nim na dvorek. Ráno jsem ho šla vyvést na pastvu a tu mě napadl nápad, který může napadnou opravdu jen takového blázna jako jsem já!

 

Vylezla jsem na něm a jako horsemanship na něm jezdila po zahradě. Vtom začal náš pes Sorbon štěkat, Ťupa se lekl a u vozíku za traktor mě shodil. Byla jsem zřejmě v bezvědomí. Když jsem se probrala, vyděsila jsem se. Všude krev a bolela mě strašně hlava. Šla jsem domů vyděšená a opláchla si krev z obličeje a zjistila, že mám rozseklou kůži na nosním hřbetu plus bouly na spánku.

 

Jeli jsme na rentgen a neměla jsem ani otřes mozku, ani nic zlomeného. Příště si 5x rozmyslím, jestli si sednu na koně, který nic neumí bez dozoru a ještě ke všemu bez ohlávky, bez uzdečky a bez sedla! Teď už vím, že jsem se zachovala jako ten největší hlupák! Ponaučení: nikdy si u koní příliš nezahrávejte, může to být totiž naposledy.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?