Nový domov

9. července 2011

Začalo to u mé paničky. Její maminka dostala k narozeninám dárek. Byl to pejsek. Teprve byl u maminky v bříšku, ale stala se malá chyba. Paničky mamka už si jednoho pejska u jednoho milého pána zamluvila a zítra si pro něj měla jít.

 

 

Nechtěla to odřeknout a tak se její narozeninový dárek stal vlastně dárkem mé paničky. Měl to být jezevčík trpasličí. Jednoho únorového dne zazvonil telefon, tak jsem ho šla zvednout. Na drátě byl pán, ke kterému si měla panička v dubnu jet pro jezevčíka. On říkal, že má jednoho roztomilého pejska, který by byl k odběru ihned, tudíž mě. Panička se teda na mě jela podívat a samozřejmě mi neodolala.

 

Když jsme jeli domů, byl jsem na zadním sedadle v bedničce a spokojeně spal. Panička s přítelem nutně potřebovali mléko a tak se stavili v obchodě, to byla chyba. Vypadal jsem spokojeně, jako že spím jako poleno a tak mě panička nechtěla budit a nechali mě tam. Když se vrátili i s mlékem, čekalo na ně překvapení, tedy spíš nečekalo, byl jsem fuč. Hledali po celém parkovišti nejméňě 2 hodiny, ptali se všech kolemjdoucích, ale já nikde.

 

Když už to po hodině v osm večer vzdali a vydali se k autu, stál jsem u auta celý promočený a rozklepaný. Panička nedbala na mou špínu a vzala mě do náruče a objala mě. Celé triko měla špinavé. Tak jsme jeli domů, já zbytek cesty prospal na paniččině klíně a ona celou cestu mumlala: "jak se to štěně mohlo dostat ven, vždyť auto bylo zamčené." Ale to já neprozradím, to si nechám pro sebe.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?