Nový přírůstek do rodiny?! Ale do, které?!

16. ledna 2015

Už uběhlo 5 měsíců co nás opustil náš milovaný kamarád a člen rodiny. Pořád nám chybí, ale mi moc dobře víme, že někde tam nahoře dovádí spolu s naším dalším členem. Hlídají nás ze shora a dodávají nám na dálku moc velkou sílu vše zvládat dál. Paníček se nemohl se ztrátou srovnat a chtěl pořídit dalšího člena do rodiny. Ovšem pracovní podmínky obou páníků nám nedovolují si dalšího hafana pořídit.

A jak se srovnal Nick? Z počátku to bylo těžké i pro něho - a to s Dagem nikdy do kontaktu nepřišel. Ale z odstupem času to vypadá jako by se oni dva domluvili. Nick má některé vlastnosti jako měl Dag ba dokonce v jeho očích je taková ta hlídací povinnost, kterou měl právě již zmiňovaný Dag.


Panička Lucie má přítele, se kterým je už nějakou tu dobu a plánují společné bydlení no a co myslíte, že plánují? Panička pořád žadonila, že by chtěla další psí miminko. Jenže jak už se píše na začátku, pracovní vytížení obou páníčku je neúprosné a nejde to. Ovšem paničku čeká v květnu maturita a poté odchod do Prahy za přítelem. Ano, Nick bude bez své paničky Lucie, ovšem bude ho jezdit navštěvovat o tom žádná! Plánuje vysokou školu, ale kdo z nás by mohl vědět jak to všechno dopadne za těch pár měsíců. A s jejím odchodem plánují jít do vlastního "hnízdečka lásky" a toto hnízdečko by si chtěli zpestřit nějakou němou čtyřnohou tvářičkou. Celý týden sedí u internetu a brouzdají po různých inzercích, který pejsek by byl žádoucí. Dle průzkumu zatím vyhrává plemeno yorkšírského teriéra, ovšem u nás se začalo toto plemeno vyskytovat v několika "variantách" - black, white a cocho. No všichni na to koukají jako puci!

 

Pár inzerátů se týkalo i čivavy, ale dopadne to asi na plemeno, které pořád vede a to je již zmíněný yorkšírský teriér! Panička s přítelem se do plemene tak zamilovali, že plánují si jednoho pořídit. Jediné co zatím brání je, že pejska by neměli kde mít, takže to musí ještě chvilku počkat. Ale důležité je, že Nick bude mít potenciálního brášku nebo snad sestřičku?! No uvidíme jak se ti dva ještě rozmyslí a s čím nás překvapí na budouce...

 

Uděleno: 100 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?