Nový rok očima psa

23. listopadu 2011

Starý rok pomalu končí a hodiny odpočítávají poslední minuty téměř uplynulého roku. Někteří lidé rozjímají o tom, co pro ně končící rok znamenal. Mnozí se veselí nad skleničkou vína či jiného moku! Velká část mládeže však vyráží do vlhkých a temných ulic obtěžkána přerozličnou pyrotechnikou. Podívejme se, jak konec kalendářního roku strávili naši čtyřnozí kamarádi.

 

 

Většina z nich pobyla odpoledne se svými páníčky na příjemných vycházkách. Páníčkové mají většinou volno a po několika dnech lenošení a pojídání dobrot už sami většinou pociťují nutnost malé zdravotní procházky. Pejskům je s páníčky príma a proto opravdu nechápou, proč je jejich lidští společníci o pár hodin později děsí hroznými ránami a barevnými blesky. Slyší radostné výskání lidí.

 

Vůbec to nechápou a zvučně štěkají. Někteří leží v boudě a kňučí. Nu a někteří kamarádi si užívají tepla a pohody u svých páníčků, aby se tolik nebáli.

 

Milí páníčkové, máme vás moc rádi a rádi vás posloucháme, ale někdy naděláte rámusu více než vzteklí psi! Což takhle příště oslavit příchod Nového roku přespolním během, aportováním či labužnickým ohryzáváním masité kosti nebo požíráním skvěle vyuzeného ouška?

 

Každopádně i my – vaši psí kamarádi, vám přejeme, abyste v tomto roce měli v kožíšku málo blech, silné zdravé nohy a dostatek kvalitního žrádla!!! Zkrátka, ať nový rok je radostí pro vás i pro nás psy, nikoliv ať je pod psa!

 

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?