Nový vysavač Zoo'o ProAnimal: pro odstranění zvířecích chlupů ve vaší domácnosti

3. června 2013

Více než polovina domácností v České republice sdílí svůj domov s domácím mazlíčkem. Se zvířaty si užíváme spoustu legrace, ale soužití s nimi má i své stinné stránky. V domácnosti nám po nich zůstává spousta špíny a chlupů, se kterými se musíme pravidelně vypořádávat.

Nový vysavač Zoo'o ProAnimal: Neuvěřitelně rychlý, neuvěřitelně důkladný

Zoo'o ProAnimal je dokonalé řešení pro odstranění zvířecích chlupů ve vaší domácnosti.

 • Až o 30 % rychlejší sací výkon díky AirTurbo systému
 • Animal 360TM sada trysek pro čištění všech typů povrchů ve vaší domácnosti
 • Inovativní ProAnimal turbo hubice se systémem EasyClean pro snadnou údržbu
 • Moderní filtrační systém eliminuje nežádoucí pachy

 

Více než polovina domácností v České republice sdílí svůj domov s domácím mazlíčkem. Se zvířaty si užíváme spoustu legrace, ale soužití s nimi má i své stinné stránky. V domácnosti nám po nich zůstává spousta špíny a chlupů, se kterými se musíme pravidelně vypořádávat. Podlahy, čalounění a koberce jsou jako magnety na zvířecí chlupy a vyžadují důkladné čištění. Všestranné řešení pro majitele domácích mazlíčků nyní přináší nový vysavač Zoo'o ProAnimal od značky Bosch. Díky třem speciálním funkcím - vysoce výkonnému AirTurbo systému, univerzální Animal 360TM sadě trysek a modernímu filtračnímu systému, důkladně vyčistíte všechny druhy povrchů ve vaší domácnosti. Dokonce i alergikům, kteří jsou na zvířecí chlupy velmi citliví, umožňuje novinka Zoo'o ProAnimal volně dýchat. Vysavač Zoo'o ProAnimal je k dispozici jak v klasické sáčkové variantě, tak premiérově také jako bezsáčková verze.

 

Až o 30 % rychlejší čištění

Nový vysavač Zoo'o ProAnimal od značky Bosch zvládne jakoukoli výzvu, před kterou vás postaví váš zvířecí miláček. Ať už se potřebujete zbavit špíny nebo zvířecích chlupů z podlahy, koberce nebo čalounění, inteligentní AirTurbo systém s novým ProAnimal turbo kartáčem to zvládne obzvlášť důkladně a rychle. Velký průměr otvoru pro proudění vzduchu a vysoce výkonný kompresorový rotor zajišťují maximální průtok vzduchu a silný výkon turbo hubice. Čištění je tak až o 30 % rychlejší, navíc s nízkou spotřebou energie.

Nový vysavač Zoo'o ProAnimal

 

S Animal 360TM sadou trysek sotva minete jediný chlup

Zvířecí chlupy se dostanou všude, od koberců po čalounění, na parkety i dlažbu. Sada trysek Animal 360TM obsahuje speciální trysky pro všechny typy povrchů, které lze podle potřeby snadno měnit:

 • Inovativní ProAnimal dvojitý turbo kartáč disponuje dvěma typy štětin. Zatímco tvrdé černé štětiny jsou určeny pro vysávání prachu, měkké červené štětiny se postarají o vlasy i nejjemnější chloupky. Turbo hubice se navíc díky systému Easy Clean velmi snadno čistí. Kartáč lze z válce jedním krokem jednoduše vytáhnout a vyčistit ho.
 • Také ProAnimal hubice na čalounění byla speciálně vytvořena pro domácnosti s domácími mazlíčky. Díky své extra šířce a čtyřdílným lištám odstraňuje hubice oproti ostatním tryskám na čalounění více chlupů v kratším čase, a usnadňuje tak čištění polštářů a polstrování.
 • Na parkety a dřevěné podlahy byla vyvinuta speciální ProAnimal hubice na tvrdé podlahy, která se na rozdíl od mnoha jiných podlahových trysek snadno čistí bez nutnosti dotyku.

Hubice

Žádné nepříjemné pachy díky modernímu filtračnímu systému

Novinka Zoo'o ProAnimal vás pomocí moderního filtračního systému zbaví také všech nepříjemných pachů, jejichž příčinou mohou být i chlupy vašich zvířecích kamarádů. Integrovaný hygienický filtrační systém Air Clean HEPA důkladně čistí vzduch vycházející z vysavače, a umožňuje tak dokonce i alergikům volně dýchat.

Novinka Zoo'o ProAnimal je k dispozici jak v klasické sáčkové variantě (BSGL5 ZOO’O Pro Animal), tak premiérově také jako bezsáčková verze (BGS5 ZOO’O Pro Animal).

Filtr

BSGL5 ZOO’O Pro Animal

Sáčkový vysavač BSGL5 ZOO’O Pro Animal je ideálním řešením pro odstranění špíny a chlupů ze všech typů podlah. Díky systému air flow control a air safe je vzduch vycházející z vysavače zbaven všech nečistot a částeček jemného prachu. Vysavač navíc disponuje integrovaným filtrem Bionic, který odbourává zápach přirozenou cestou. BSGL5 ZOO’O Pro Animal disponuje akčním rádiem 15 metrů, a úspěšně tak může pronásledovat každou nečistotu i zvířecí chlup v domácnosti.

Technické informaceBSGL5 ZOO’O Pro Animal

 • Příkon: 300 – max. 1 800 W
 • Akustický výkon: 75 dB
 • Akční rádius: 15 m
 • Filtrační sáček o objemu: 4.5 l
 • Hmotnost 5,3 kg (bez příslušenství)
 • Barva: bílá/červená

 

BGS5 ZOO’O Pro Animal

Bezsáčkový vysavač BGS5 ZOO’O Pro Animal je perfektní volbou pro každého, kdo chce v domácnosti důkladně vysávat bez nutnosti kupovat náhradní sáčky. Zásobník na prach pojme až tři litry nečistot, má zajišťovací uzavírací systém a snadno se vyprazdňuje. Plně automatický samočisticí systém SensorBaglessTM zajišťuje maximální průtok vzduchu a přesvědčivé výsledky čištění a snižuje potřebu údržby. Pokud dojde ke znečištění filtru, senzory kontrolující vysávání automaticky aktivují jeho čištění.

Technické informaceBGS5 ZOO’O Pro Animal

 • Příkon: 300 – max. 1 800 W
 • Akustický výkon: 75 dB
 • Akční rádius: 11 m
 • Zásobník na prach o objemu 3 l
 • Hmotnost 6,7 kg (bez příslušenství)
 • Barva: bílá/červená

 

 

 

 

Více informací o domácích spotřebičích Bosch naleznete na www.bosch-home.com/cz.

 

 

 

Pozn. redakce: Článek obsahuje reklamní sdělení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?