O jednom velkém psovi

14. července 2011

TENTO PŘÍBĚH NENÍ SKUTEČNÝ! Byl to pes a jmenoval se Jack. Když byl ještě štěně, nikdo ho neměl rád, byl podle nich divný, zlobivý a neposlušný. Musel jít do útulku. Protože ho nikdo nechtěl, dali ho utratit.

 

 

Píchli mu injekci. Začal pomalu usínat. Pak se probudil na stole, kde ho píchli. Všichni se divili, proč není mrtví. "Jack to přežil" říkal veterinář, u kterého po incidentu byli. Proto se rozhodli nechat ho v nejlepším kotci útulku. A to se začal jeho osud měnit k lepšímu.

 

Za týden si pro něj přišli lidé. Jack se radoval. Když ho dali do auta, okamžitě usnul. Když přijeli domů, ukazovali mu dům. Jack se první noc hrozně bál. Když někdo šel, tak štěkal. Proto se moc nevyspali. Druhý den ráno se páníčci rozhodli, že bude chodit na cvičák. "A kdy začneme?" ptal se Martin své přítelkyně. "Za měsíc" odpověděla.

 

Za měsíc tam tedy poprvé šli. Všechno probíhalo dobře až do doby, kdy se začalo cvičit přivolání. Jack začal zlobit. Kousal vodítko, neposlouchal a kousal všechno! Takhle to od té doby pokračovalo. Rozhodli se najmout si osobního trenéra. Ten tedy Jacka odnaučil kousat.

 

Za dva roky už měl Jack zkoušky BH a ZZO. Od té doby chodil na stopu, agility a frisbee. Za tři roky z něj byl šampion České republiky a nakonec i světa. Poté ale z ničeho nic zemřel. Zjistilo se, že ta injekce byla píchnuta špatně a tak se pomalu rozšiřovala po celém těle.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?