O kočičce Kačence, kterak emeigrovala z Polska do ČR

14. června 2011

Slyšel jsem příběh o jedné kočičce Kačence a teď vám ho tady povím. To je takový jeden chlapeček, který si vyjel na prázdniny do nějaké vsi do Polska a tam byla kočka, která čekala koťátka.

Porodila děsně moc koťátek. Ten kluk zjistil, že úplně všechna ta koťátka chtějí normálně utopit. Neváhal a jedno největší kotě ukradl, zabalil si ho do svého kufříku a propašoval do Prahy. Ale věděl, že mu doma nebudou chtít kočku dovolit, tak ji měl v tom kufru schovanou i doma. Nosil jí rohlíky s mlíčkem a snažil se jí pomoc, aby přežila to ukrutně těžké dětství.

 

Jenže pak začala celá rodina toho kluka hrozně kýchat. I on měl rudé oči a nikdo netušil proč. A pak v bytě začalo smrdět kočičí kakání a čůrání, proto mu jeho mamka udělala revizi pokojíčku a našla tam tu nešťastnou Kačenku. Byla děsně mrňavá a hubená. Už ji nemohli vyhnat, když to byla emigrantka, ale zase všichni měli tu příšernou alergii.

 

Tak jí našli naší kamarádku, která už má kocoura Hráška a akorát jí umřela kočka Čočka a moc jí chyběla nějaká kočičí holka. Vzala si tu Kačenku a piplala jí a piplala, až jí úplně vypiplala a Kačence je dneska už rok a půl, je hrozně divoká a drzá, přesně taková, jakou bych doma potřeboval i já. Tak to je ten příběh se šťastným koncem.

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?