O malé Nelince

14. prosince 2014

Nelinka byla malá roztomilá kočička,měla i sourozence Roje,Elizu,Kanafáska a Potápkku narodili se v pořadí Eliza a hned po několka minutách Roj a za rok Potápkka a pak já a za 3 roky Kanafásek.

Bydleli jsme ve velké chaloupce, která měla málo oken ale za to měla moc moc moc moc moc a moc okeních říms.A taky tam bydlelo spousta myší a jednoho dne jim zemřela panička tak každý putoval do jiného ůtulku já do ůtulku jménem Bonyour,Potápkka do Kristinland,Roj do Michelego, Eliza do Pinkipinki a Kanafásek do Happyhollidalís.A když do těch všech ůtulků dorazila zvláštní kočičí výstavní služba,vybrali si jen ty nejhezčí kočky. Byli to naše kočky Eliza, Roj, Potápkka, Kanafásek a já dovezli nás na výstavu byli jsme od sebe příliš daleko.Když přišla dokonalá paní a všechny si nás vzala domů. A všichni jsme byli moc a moc spokojení když najednou...ZAZVONIL ZVONEC A POHÁDKY BYL KONEC the end konec

 

Uděleno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?