O malé Nelince II

29. ledna 2015

...přesně před dveře udeřil blesk všichni jsme se schovali za paničku a začala bouřka tak nás panička vzala nahoru najednou jsem usnnula a když jsem se probudila bouřka už skončila ale neviděla jsem Roje a Potápku šla jsem je tedy hledat ven na zahrádku na jednou sem si všimla jak leží Roj pod oknem běžela jsem za ním pacičkami na něj šahala:Roji Roji Roji probuď se Roji.

najednou Roj promluvil:osmí život. Vyděsila jsem se.Pak na mě Roj kouknul a řekl:Neli neboj jen do mě vrazil blesk ještě mám osm životů a ti jich máš devět. Koukla jsem se mu do očí a řekla:a a kde je Potáppka.Roj se koukl za komín a řekl támhle skočila jsem tedy na okno na druhý na třetí a na komín kokla jsem na Potáppku potápka se probudila a řekla:osm životů.Řekla jsem ji:ti taky.Jdeme dolů skočili jsme tedy dolů.A šly na oběd mňamky kitekat a stará dobrá vodička po obídku jsem se sama vydala do lesa. Ale co to viděla jsem nějakou kočku.:řekla jsem:ahoj já jsem Nelinka a ty jsi kdo?Já jsem Lara jo a jsem plemene Egyptská kočka pro některé Egyptská mau.Jejda řekla Nelinka ztrtila jsem se. Lara seč jí zeptala a bydlýš. Já já nevím ale asi uprostřed lesa? Jo tam to znám odpověděla Lara a dovedla Nelinku domů pak nelinka seznámila Laru se sourozenci Lara se do Roje zamilovala když najednou přiišla panička a řekla kdo jsi ti a podívala jse na Laru Nelinka okamžitě posbírala klacíky a postavila z nich LARA aha řekla si panička.Najednou se panička zeptala o a jak se jmenuje te vy? Každý si teda pstavil svoje jméno až na Roje ten napsal místo ROJ ROL tak ho Lara okamžitě opravila.

A ZAZVONIL ZVONEC A POHÁDKY BYL KONEC the end konec

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?