O mojí sestře Nikte a rybí kosti

1. dubna 2015

Jmenuju se Eos, jsem bílá. Mám sestřičku Nikte, kterou mám moc ráda. Ve skutečnosti jsem z čtyřčat, ale ty než jsem rozlepila oči, odvezli pryč. Když jsme běhaly a viděly a mohly jsme jíst i něco jiného než mléko, nastaly krásné dny. Hrála jsem si se svou sestřičkou, ale ne s maminkou. Ta prý umřela dřív, než jsem rozlepila oči. A jednoho dne byla něděle. Bylo léto. A my si samozřejmě hrály. měly jsme takového náhradního tatínka, který byl jen o rok starší než my. S tím jsme si hrály jen někdy, ale v ten den bylo tak krásně, že jsme si s ním chtěly hrát od rána do večera. V tu neděli přijela starší panička a malí páníčkové na ni pořád volali: Babi! Babičko! A tak to pro nás byla Babi. A nani s sebou vždycky něco přinesla. Občas kapsičky, nebo konzervu navíc.

Tentokrát přinesla pět uzených makrel! Áááách... Ta představa na ně... Jen jsme se rozplývaly! A ona to přonesla, aby jsme to měly, nebo spíš naší páníčkové, k obědu! Jak my jsme se těšily! Pořád jsme pobíhaly a otravovaly pdo nohama našich páníčků. A pak to konečně přišlo! Všichni si sedli k nazdobenému stolu a začali jíst. My si ještě nějakou dobu počkaly, ale potom nám měly nastat hody! A taky že nastaly! Spousta páníčků to nedojedla všechno a my tu byly pořád hladové! A tak jsme dostaly hus hlavy, nějaké maso zevnitř, šlášky, "kluzké maso" a spoustu dalších pochutin. A když už jsme měly skoro dojedeno, se to stalo!

Niktí začla nějak divně kuckat a buckat a různě kašlat, a utíkala za páníčky. Ti okamžitě běželi na půdu a donesli přepravku. Já chtěla jít s ní, ale oni mi to nedovolili. Čekala jsem hróózně dlouho, ale pak přišli. Má sestřička byla hubenější a docela vystrašená. Ale pak mi všechno pověděla:

Nejdřív ji vzali k veterináři. Docela špatně se jí dýchalo a pak veterinář řekl, že má v krku zaseknutou kůstku. Ona začla panikařit. Pak ji uspali, a ona přesně nevěděla, na čem je. Chvíli se jí zdálo o tom, že u veterináře zůstane napořád a spousta dalších zlých snů. Potom se probudila a zjistila, že ji v krku tolik netlačí! Ale byla unavená a hladová. Tak jsem ji zavedla ke zbytku makrely, ale ona řekla, že rybu už nechce ani vidět a pousmála se. Za chvíli jsme se smály na celé kolo a šly za svýmy páníčky. Usínaly jsme se zážitkem s nepříjemným průběhem, ale s krásným koncem.

A od té doby je moje sestřička trošku, možná o dost víc hubenější než já. Ale na mé lásce k ní to nic nemění! Jsme pořád sestry, a to ty nejlepší na světě!

 

Uděleno: 100 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?