O mořského vítěze - 6.8.2011

5. prosince 2011

Šestého srpna jsme jeli na mojí vůbec první voříškiádu do Krucemburku. V naší kategorii (pes bez pp) bylo celkem 11 krásných psů a já jsem proto nečekala žádné umístění.

 

 

Při posuzování mě Berny pěkně ztrapnil, když se vyčůral na sloupek poblíž. To už jsem čekala možná tak účastnický list a nic jiného. Pak říkali, kdo tam má zůstat a kdo dostane buďto medaily nebo pohár. Takhle se vyhlašovali nejlepší tři z každé kategorie a mě překvapivě poslali mezi ně.

 

Tak jsem si říkala, že asi budu mít třetí místo a medaili, což by byla nádhera. Nakonec se to nepovedlo, protože na 3. místě byl moc krásný yorkšírek. Potom jsem si zase říkala, že budu mít druhé místo. Ale ani to se nestalo. Na 2. místě se umístil krysařík a já jsem si musela jít pro první místo a pro můj první zlatý pohár.

 

Byla jsem z toho opravdu moc ráda a chci poděkovat všem rozhodčím, že mě takhle ocenili i přesto, že jsem si to ani tolik nezasloužila a že tam bylo spoustu nádherných pejsků. Ještě jednou moc děkuji.

 

Potom jsem ještě předváděla dogdancing v kategorii Mořský šikula, kde jsem skončila na 2. místě. Na 1. místě se umístila Aneta Polesná a Semík (šeltie). Byla to moc krásná výstava a krásný den prožitý s příjemnými lidmi.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?