O nejmilejších stvořeních na světě a jejich majitelech

20. května 2013

Nemůžu se zbavit pocitu, že někteří lidé by psa mít neměli i kdyby ho dostali darem, nebo ho někde našli. Zrovna minulý týden jsem šla venčit svého malého mazlíčka a šel chlap, evidentně posílený alkoholem a jen na svého psa řval a nadával mu.

 

 

Nejradši bych těmto lidem psa okamžitě sebrala. Pes byl hubený a smutný, přitom si jen štěkl. Vždy když potkám někoho takového a podívám se tomu nebohému psovi do očí je mi vážně do pláče, celý den pak přemýšlím jak je možné že náš stát bere zvířata jako věci. Pes je přeci jen odrazem výchovy svého pána, potom to také tak dopadá. Zvíře je živý tvor, který má být člověku pro radost, bytost kterou bude milovat a trochu i rozmazlovat a ne pro zábavu a trápení zvířete samotného.

 

Na jedné nejmenované síti mám ,odlikovaných" několik útulků, které shání nejen peníze, ale např. granulky, deky a různé jiné materiální zásoby, které člověk běžně doma má, proto bych tímto dopisem ráda všechny poprosila, aby popřemýšleli o možnosti darovat něco pejskům do útulku, kteří naši pomoc potřebují. Kde jinde najdete věrnějšího partnera než je právě Váš pes? Naši miláčci měli to velké štěstí, že se dostali do opravdu dobrých rukou a proto nezanedbávejme ty, kteří takové štěstí neměli.

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?