O páničce

1. července 2011

Ahoj jmenuju se Veronika. Narodila jsem se 5. února 1992 v Havířově. Už od malinka mám ráda zvířata, nejvíce psy a koně. Můj děda pracoval v útulku pro pejsky. Vždycky jsem tam ráda chodila. Jsem flegmatik, ale taky se umím rozčílit.

 

 

Do školky a na základku jsem chodila do Zimného dolu. První jsem musela dojíždět autobusem, ale pak jsme se přestěhovali a to jsem už chodila pěšky. Na střední jsem chodila na Moravskoslezskou obchodní akademii v Petřvaldě. Maturovala jsem 2011 a to jsem právě měla tu "státní maturitu".

 

Za můj život se toho hodně odehrálo. Od roku 2004 jsem diabetik. Zajímám se hodně o Japonsko a Jižní Koreu. Miluju jejich hudbu, filmy (správně dorama), život no prostě všechno.

 

Ale víc tu napíšu o těch čtyřnohých kamarádech. Jak jsme bydleli ještě na "fiňoku" pamatuju si, že jsme měli dva pejsky, ale už nevím, jací byli. Ale pak mamka dostala od tety kříženku NO Alminku. Pak jak jsme se přestěhovali, dostala jsem od babi a dědy fenečku Čau-čau Jessinku, byla takový plyšový méďa. A v roce 2007 jsme si vzaly Daisy.

 

Od roku 2008 se zajímám o sportovní kynologii a o různé psí akce. Vlastně od roku 2008 jsem začla chodit na Orlovský cvičák s kamarádkou Kiki a její fenkou Bárou (berňačka). Tam jsem se seznámila s lidmi, kteří jsou jako já, blázni do psů. Rok 2009 byl rok, kdy jsem byla na první výstavě pro psy bez PP neboli vořiškiádě.

 

Daisy jsem plánovala nechat nakrýt a pak jak by se to narodilo, tak že bych si nechala fenečku. Ale pak začala hárat a jednoho dne se k nám přišel podívat kříženec NO Ben a to jsem si říkala super a teďka budeme mít mimi s tím agresivním psiskem. Tak hned další den jsme šli na veterinu a tam nám řekli, že buď necháme ji tak a uvidíme jestli je nebo není nakrytá a nebo dostane injekci a že nebude mít štěnda.

 

Tak jsem se rozhodla nechat to tak, protože kdyby jsme jí dali tu injekci a chtěli po ní štěňata, tak by se s ní anebo se štěňaty mohlo něco stát. Nakonec ale jsem šťastná, že ty mimi nemá.

 

Toby je další moje psisko. Nastěhovali se sousedi a ti mají fenečku a hodně se mi zalíbila. Jenomže jsem nevěděla, co to je za plemeno. Tak jsem se koukala po netu, až jsem našla: FOXTERIÉR HLADKOSRSTÝ. Řeknu vám a taky přiznávám, že jsem nevěděla, že je i takový foxík. Hledala jsem po netu inzeráty foxíka, ale věděla jsem, že rodiče mi nezaplatí foxíka s PP, tak jsem hledala bez PP. Až jsem našla dva inzeráty. Jeden byl až z Liberce a druhý ze Šumperka.

 

Napsala jsem e-mail chovatelům, jestli mají volnou fenečku, protože měli jenom 1 fenečku a 1 pejska. Oni odepsali že jo, a já napsala jestli by nepočkali do týdne, protože jsem prostě musela rodiče přemluvit. Ale pak jsem si přečetla e-mail, že fenečku si bere už jedna paní. Začala jsem brečet a potom jsem jim napsala jestli je volný pejsek. A byl. No a Toby je už můj. Mám v plánu se s ním věnovat to co s Daisy a možná i vyzkoušet agility a i něco dalšího.

 

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?