O Richie

30. října 2011

Takovou kočku nemá nikdo. Vleze všude, od pračky až po mikrovlnku. Stačí z ní jen na chvíli spustit oči a mám po svačině či po nabíječce k mobilu. Kolikrát ji hledám a najednou mně něco napadne zezadu.

 

Volací jméno: Ričí, Ričino, Čuču
Datum narození: 4.7.2011
Místo narození: Nová Ves
Srst: krátká, světlá rezavá s bílými znaky
Rodiče: oba rezaví
Sourozenci: jeden úplně stejný jako Richie a druhý celý tmavší rezatý
Chovatel: p. Benc
Majitel: Michaela Táflová
Povaha: žravá, hyperaktivní, mazlivá, zlobivá... prostě šílenáJakmile cejtí jídlo, mňauká do té doby, než nedostane něco do huby. Když konečně chrápe, má velmi zajímavé polohy. Je celkem učenlivá, ale pamlsek si bere tak hrozným způsobem, že z mých prstů téměř vždy teče červená.

 

Hračky už ji omrzely a škrabadlo se jí nelíbí, tak si našla jiný způsob zábavy. Drápky si brousí o koberec nebo o křesla. Hraje si se vším, kromě věcí určených ke hře. Nejlepší je, když se jedná o ocas našeho psa.

 

Když už ji doma rodiče nemůžou vystát a chudinka se ocitne v dešti venku, tak si jde ustlat na uhlí. Vykoupu ji a druhý den je opět černá. Moc ráda se dívá na televizi a hraje rugby s Goldii.

 

Proč Richie? Už 2 roky si přeji borderku a samozřejmě už dávno vymýšlím jméno, i když mít žádnou nebudu. Předpokládala jsem, že kdybych někdy měla jakékoliv jiné zvíře, bude mít nějaké z pěti jmen, co mám vypsaných. Když jsem zjistila, že můžu mít kocoura, napadlo mě, že by se mohl jmenovat Chico, ale potom jsem si řekla, že jako Chico nebude nikdo.

 

A nechtěla jsem, aby mi ho to připomínalo. Když už jsem věděla, že budu mít kotě (v tu dobu jsem si myslela, že to je kocour) seděla jsem na gauči u TV a čistě najednou mi v hlavě přeletělo jméno Riči. Ani jsem o jménu nepřemýšlela, jen mě to prostě najednou napadlo. Myslím, že jsem asi zrovna myslela na agility, protože se tak jmenuje jeden skvělej šeltiák.

 

Řekla jsem mámě: "Moje kotě se bude jmenovat Ričí" divně se podívala a já jsem měla jasno. V tu dobu u nás bydlela babička, se kterou se nesnášíme, takže jsem chtěla jméno, které si nikdy nezapamatuje a podařilo se. No a tak mám místo Ričího kočku Ričinu.

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?