O ŠANTĚ A ŠNYTLÍKU

29. září 2012

Znáte Šantu kočičí, kočkové? Tu kytku, né ten útulek pro kočky, co mě tam zachránili. Nó, tak já jsem si přečetl, že je to pro každýho kočičáka ouplnej sen, jako mít jí k dispozici.

 

 

Tak jsme furt votravovali a prosili mamulku, aby nám ji koupila, ukradla nebo jinak sehnala. Už nás asi měla plný zuby, tak vyrazila do města, že jí někde koupí. Jenomže přinesla prdlajs, nikde prej jako neměli. Tomu nerozumím, je vo to zájem, koček všade spousty. A von to nikdo nepěstuje, nebo co!

 

Tomu teda říkám tržní hospodářství, hlavně že sou hypermárkety plný blbin, který sou stejně k ....., no, víte k čemu. Ale přinesla si tehdá jinou bylinku, šnytlík. A taky petrželku. Zasadila si ty bylinky do truhlíků na balkóně, aby prej měla do polívky. Tak sme to furt vočuchávali, Lucy si nakonec do truhlíku vlezla a jak ty rostlinky polámala, tak mi začaly úplně úžasně vonět.

 

Tak sem skočil, vyhnal sem Lucy a vod tý doby chodím do šnytlíkovýho truhlíku odpočívat. A když tam zrovna svítí pěkně sluníčko, tak si tam dám kliďánko šlofíka. Mamuša nejprv začala děsně nadávat, co že jako bude dávat do polívky a tak. Jenomže je měkotina a když viděla, jakej jsem rozkošnej kocourek, tak to vzdala a začala se smát.

 

Dokonce mě poprosila, zda si mě může v tom novým pelíšku vyfotit. Tak jsem jí to dovolil, výjimečně. To víte, potřebuje důkaz, jakej sem jako padouch, chachacha. Ale největší super fór je v tom, že nakonec tu šantu asi před týdnem přinesla, zasadila nám jí do truhlíku.

 

A vono si to tam v pohodičce roste a roste, a my si toho vůbec nevšímáme, ani drobet nás ta kytka nechytla, prostě a dobře ŠNYTLÍK JE ŠNYTLÍK! Jenom nevím, co na tom ty kočky maj nebo že bych jako nebyl kočka?

 

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?