O trhačích

23. listopadu 2014

Určitě jste se už setkali se souslovím "bojové plemeno"..

Každý druhý člověk si pod tímto představí obří tlamu, která, dostaneli příležitost, rozerve jejich dobotinu na cucky. A koho zajímá, že "boj" v těchto případech znamenal psí zápasy (tedy jiného psa, bojovník, který napadl svého pána, byl vyřazen z chovu!).
Ale já to chci vzít dnes trochu z vesela.
Měli jsme večerní sedánek nad čínskými dobrotami se zákuskem a nějakým pěkným filmem. Všechno jsme si nakoupili a vydali se k domovu (k paneláčku, jak jinak ve velkoměstě). U zábradlí poslušně seděl pejsek. Pěkně nasvalený. S očima přilepenýma na svého páníčka (který v obchodě právě debatoval s prodavačem). Můj spoluprůvodce se na psa usmál: "Ale co ty tady bobinku, čekáš na páníčka?" Spousta psů Vás netečně mine. Tenhle se ale šťastně rozvlnil a když jsme k němu přidřepli, abychom ho mohli podrbat za uchem, rozveseleně sebou plácnul na záda a lidi škrábejte mě na bříšku, tam to mám nejradši. Pán na nás chvíli koukal, jestli mu neubližujeme, ale pak to nechal s pobaveným úsměvem být. Pejsek nas radostně potulil a ochlupatil. Jen nerady jsme se s ním loučili.
Jistě .. je třeba být opatrný, ale zároveň je důležité pejsky neodsuzovat na základě jejich plemené příslušnosti.

 

Přidáno: 55 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?