O zlé paní

1. ledna 2012

Byl jednou jeden muž Josef a ten měl ženu Marii. Josef měl také pejska čivavi Filípka. Marie se před Josefem na Filípka chovala hezky a předstírala jak ho má strašně moc ráda. Ale nebyla to pravda.

 

 

Když byl Josef v práci a Marie byla s Filípkem doma sama, tak ho bila jen tak pro nic za nic. Nedala mu granulky ani vodu a už vůbec nepřipadalo v úvahu, že by s Filípkem šla ven. Proto se jí Filípek začal strašně bát. Když chtěla Marie Filípka před Josefem pohladit, tak strašně moc vždy ucukl!

 

Za pár měsíců Filípek umřel, už byl moc starý. Josef nad ním strašně plakal, Marie před Josefem také předstírala, že je jí to moc líto, ale v podstatě byla štastná, že už nebude mít doma žádného psa. Až jednou měla Marie narozeniny, rozhodl se Josef pořídit Marii pejska jorkšíra, protože si myslel, že bude ráda.

 

Když jí ho Josef dal, Marie už nezadržela svoji zlost a všechno to na něho vyhrkala. Jak to Marie Josefovi řekla, Josef se ihned odstěhoval, koupil si rodinný domeček a jorkšírkovi dal jméno Maxík a tak tam spokojeně už nežijí, jen oni dva, ale i Josefova nová manželka Radka, miminko Jakoubek a ještě jeden jorkšírek Matýsek.

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?