Očekávám první zimu

25. října 2012

Ahoj kamarádi, ano už je to tady. Začíná venku přituhovat. Letos zažiji první zimu. Vůbec nevím, jaká bude a co si mám pod pojmem zima představit. Musím říct, že podzim byl krásný. Všude listí a bavilo mě se venku v tom prohánět. Byla to sranda. Ale co mám čekat od zimy?

 

 

Všimla jsem si, že doma se začínají mí páníčci připravovat na zimu. Vytahují bundy a zimní boty, ale otázka je, jak se mám připravit na ní já? Co vám chci, ale napsat je, že jsem dostala od mé paničky zimní kabátek. Je moc krásný. Vypadá červeně a když si ho obleču, tak na zádech mám obrázek s pejskem.

 

Když obleček přinesla má panička a měla z toho radost, tak mi ho chtěla obléknout. Já ale jsem si v životě nic neoblékala a tak jsem se cukala. Nakonec jsem se nechala přesvědčit a oblékla jsem si to. Když jsem se pak podívala jak vypadám, tak se mi to líbilo a hlavně bylo tam krásně teploučko. A ještě jako bonus jsem dostala kšíry.
No jsem prostě frajerka.

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?