Ochrana malých psů ve velkém světě

13. listopadu 2012

Nové krmivo Hill’s™ Science Plan™ Small & Miniature, přesně vyvážená výživa s vysokým obsahem vitamínů C a E k podpoře zdraví imunitního systému a dlouhé očekávané délky života u malých psů.

Stal se už váš malý pejsek neodmyslitelnou součástí vaší rodiny? Pak určitě chcete udělat všechno pro to, aby byl zdravý a šťastný. Věřte, že to pro něj není jednoduché, být malým a bezbranným tvorečkem v tom velkém světe, který ho obklopuje.


Abyste měli jistotu, že jste pro svého čtyřnohého přítele udělali to nejlepší, vyzkoušejte nové produkty Science Plan™ od společnosti Hill’s Pet Nutrition. Tyto produkty jsou speciálně vytvořeny tak, aby splňovaly specifické potřeby každého životního stadia, od štěňátka až po dospělého psa. Sami brzy zjistíte, že tuhle volbu váš pejsek ocení a zamiluje si skvělou chuť krmiva Hill´s™.

Zdraví vašeho psa


Kvalitní a vyvážená strava má zásadní vliv na zdraví vašeho psa. Malá plemena mnohdy nejsou imunní vůči alergiím nebo problémům s klouby a kůží. Často se u nich setkáváme také s problémy s dásněmi a zuby”, říká MVDr. Blanka Neumannová z veterinárního centra PAC. Správně zvolená výživa napomáhá předcházet těmto zdravotním problémům a tvoří důležitou součást správné péče o zdraví vašeho pejska.”


Řada Hill´s™ Science Plan™ Small&Miniature obsahuje vysoký podíl antioxidantů, jako jsou vitamin E a C. Ty pomáhají neutralizovat volné radikály, které mohou poškozovat buňky nervového a imunitního systému vašeho pejska.

 

Ať už máte doma štěňátko jorkšírského teriéra, nebo dospělého pudla, či jezevčíka, každý z nich si zaslouží správnou péči. Krmiva Hill’s Pet Nutrition jsou speciálně vytvořena, aby splňovala výživové nároky všech pejsků.

 

Malá plemena psů

 

Granule Hill´s™ Science Plan™ Small&Miniature jsou navrženy tak, aby podporovaly žvýkání a daly se lehce rozkousat. Díky velmi kvalitním ingrediencím se navíc dají snadno strávit. Díky výrobkům Hill’s™ Pet Nutrition můžete svému malému příteli nabídnout kompletní ochranu, kterou malý pejsek ve velkém světě tolik potřebuje.

 

Více informací na www.hillspet.cz.

 

 

 

Pozn. redakce: Článek obsahuje reklamní sdělení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?