OČIMA PSA

3. června 2015

Tak zas něco píšu.... Protože jsem pes (teda fena) napíši něco o psím životě. Budu psát za sebe a to co jsem zažila za jeden den.

Ráno jsem paničku zbudila asi v 6 hodin. Panička neměla moc velkou radost, ale vstala. Šla do koupelny a pak mně pustila na zahradu. Odešla domů a já jsem se rozhodla že si zaběhám. Běžím kolem plotu a co to vidím? Kolem naší zahrady jde nějaký pán a telefonuje. Já chci do telefonu také něco říct a tak začnu hlasitě štěkat! Ten pán na mně začne křičet. Něco jako TICHO!

Panička pro mně zrovna jde a slyší toho pána. Pán jí řekne, že jsem nevychovaná! Taková drzost! Panička mně pochválí, že cizí lidi poslouchat nemám. Pánovi řekne, že jsem pes a tak, že štěkám! Pán odejde a mi jdeme na procházku.

Vracíme se až na oběd (ten lidskej). Panička doma vypráví o tom pánovi a o mně jaká jsem byla na procházce hodná. Zbytek dne byl už normální. Procházky, odpočinek, hraní si, běhání na zahradě, mazlení, krmení...

Večer jsem usnula celá unavená a plná zážitků!

Lerča

 

Uděleno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?