Od Debie štěňátka

27. března 2013

Píšu o Debii a o její smečce štěňátek, které se jí narodila. Byl leden a já jako každý den šla pustit Debii a Athose do zahrady. Bohužel jsem si nevšimla, že se Debii hárala a už to bylo na světě.

 

 

Mysleli jsme si, že Debii nebude mít štěňata, ale po měsíci se ji začalo zvětšovat bříško a my věděli, že Debii bude mámou. Přišel den D a Debie začala rodit. První štěně se narodilo 18:32 byl to náš Nicolass. Za noc se narodilo 6 krásných černých štěňátek. Jenže Debii nebylo dobře. Odpoledne porodila mrtvé štěně a věděli jsme, že je zle. Vzali jsme Debii a štěňata do auta a jeli jsme k veterináři. Pán veterinář nám řekl, že jsme přijeli za minutu 12, jinak by Debie zemřela na otravu krve.

 

Debuša musela jít ihned na operaci a tam zjistili, že měla v sobě ještě dalších 6 mrtvých štěňat! Veterinář se divil, že byla prvnička a měla tolik štěňat, ale Debie se uzdravila a mohla se o své potomky starat. Všechno rychle uteklo a štěňata musela jít do nových rodin. Majitelé se našli rychle a teď naše už dospělá štěňata dělají společnost novým rodinám jako teď jejich maminka Debie a tatínek Athos dělají nám. Štěňata se jmenují Niccolass, Ronny, Black, Eliška, Betka a Messie.

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?