Od narození do převezení domů

26. května 2015

Byl krásný slunečný den a naše rodina byla u kamarádů, kteří mají plno koček. Probudím se a se ségrou a kámoškou vyběhnu ven, že půjdeme ven. V kočárku na terase ale bylo překvapení. Nechali jsme přes noc omylem venku kočárek a maminka mého budoucího koťátka porodila čtyři malé kocourky.

Tři byli mourovatí a 1 černobílý. Přemlouvali jsme se ségrou rodiče ať si aspoň jedno můžeme vzít. Nakonec po dlouhém přemlouvání to dovolili. Ale jenom jedno z těch čtyř. Za 4 měsíce jsme si pro něho přijeli. Se sestřičkou jsme si vybrali toho černobílého, ale až moje sestřička uviděla jednoho mourovatého, tak ho hnedka chtěla místo toho černobílého. Já si ale stála za svým, že chci toho černobílého. A tak jsme tátu přemlouvali a přemlouvali a nakonec zavolal mámě, protože jsme si pro kocourka přijeli jen s tátou a zeptal se jestli nedovolí 2 kočičky. Máma byla pro. Prý aspoň nebude ten jeden sám. A tak jsme si odvezli černobílého a mourovatého. Dali jsme je do kufru a vezli 1 a půl hodinu domů z Vysočiny až do Prahy. Cestou mňoukali. Protože jsme je měli v "pytli" a byla tam díra, tak až jsme je vypustili domů do baráku, tak se v té díře ten černobílý zasekl. Chudáček :( . Tak jsme ho tlačili a nakonec vytlačili. Moje ségra měla toho mourovatého a já černobílého. Sestra svého pojmenovala Mourek a já svého Skvrnka. Protože jsem se po pár dnech dozvěěla, že " kočička " není kočička ale kocourek, tak jsem mu dala jméno Drápek. A to mu taky pak zůstalo.

 

Uděleno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?