ODPOLEDNÍ PROCHÁZKA

2. února 2013

Venku bylo docela teplo a paničky ségra se nudila, tak si řekly, že vyrazí na kole po cyklostezce do zverimexu a něco mi koupí. Jenže když je okolo cyklostezky tráva, tak mě panička vzala jen na vodítku a šly jsme pěšky i bez ségry.

 

 

Furt jsem něco čmuchala a zastavovala jsem se. Panička říkala, že tam nikdy nedojdeme. Když se nudila, tak mi u potoka ukázala kachny. No a já jsem je proháněla a panička říká, že ve mě zajiskřily teriérský pudy, šly jsme dál, někdy i běžely. Vždy, když jsem něco čmuchala a panička mi řekla - ještě kousek a koupím masíčko, tak jsem se rozeběhla. Konečně jsme tam byly. Bylo tam hodně lidí.

 

A to se mi nelíbilo. Panička pro mě vybírala pamlsky, ale já jsem furt chtěla někam jít. No. Zaplatila. A zase jsme šly cestou domů. Panička neví proč, ale hodně jsem běhala, tak se přidala. Prý, že aspoň zhubneme. Někdy jsem se i u potoka zastavila a prohnala jsem kachny, ale panička mi to vždy překazila, držela mě na vodítku na krátkou vzdálenost, abych tam nespadla (takový trdlo nejsem!).

 

Potom jsme se ještě prošly v parku, před barákem, kde jsem se vyčůrala a šly jsme domů. Tak dlouhou cestu jsem ještě neušla. Panička mi ukazovala, co mi koupila: slepičí pařátek, vápníkovou botičku, míček na jídlo a dvě sušená masíčka. Mmmm, myslela jsem si, že si hnedle pochutnám, ale panina mi to překazila. Řekla mi, že když jsem od rána nespala, takže až se vyspinkám, dostanu ňaminu. Ale jen jednu!
Po dlouhém výletu si dávám dvacet.

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?