Odrazy od těla psovoda - dogdancing

15. října 2011

Tento velmi atraktivní prvek naučíme tak, že si vezmeme do ruky nejlépe hračku a lákáme psa na sebe a jakmile po nás vyskočí, hračku hodíme před sebe. Ze začátku se sice pes otočí až na zemi, ale stejně ho musíte pochválit.

 

 

Je potřeba zdůraznit, že tento prvek nemůžete učit štěně a mladé psy. Dobrou přípravou pro odrazy je, aby pes již znal skok do náruče, protože byste ho při opačném pořadí učení cviků museli v odrazech chytat a to většinu psů mate. Takže si nejdřív několikrát procvičujte házení hračky přes sebe, ale potom už psa pouze pochvalte, ale neodměnujte ho, dokud se od Vás skutečně neodrazí. Takto to opakujte několikrát.

 

Až bude pes cvik umět na slovní povel s omezeným ukázáním, můžete ho vylepšit tak, že se vám pes může odrážet například od boků nebo od zad. Povel si můžete vybrat jaký chcete (odraz, salto, srážka, atd.).

 

Tento prvek obzvlášt v rychlé sestavě působí velmi efektivně, ale u rozhodčích může být v určitém provedení posouzen jako riskantní pro psa. Jinak když si při cvičení dáte pozor a nebudete ho cvičit přehnaně, pejsci ho mají rádi.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?