Opravdové psí příběhy - BUBLINKA/MISSISSIPPI (Francouzský buldoček)

21. ledna 2014

Bublinka je hluchá tříletá fenečka z Jižní Moravy, přesněji z Břeclavska. V domově, kde žila, ji napadala doga, navíc bydlela celoročně venku.

Návštěva u veterináře: Missi má rozsáhlé záněty v uších, kvůli nimž už nikdy nebude slyšet, zvukovody jsou neprůchodné. Záněty léčíme, aby ji uši nebolely. Veterinářka konstatovala špatný výživový stav, v důsledku silné podvýživy trpí Missi zřejmě artrózou, špatně chodí na zadní nožičky. Špatná výživa může i za žalostný stav jejich drápků, které jsou hrozně křehké a duté, jeden z drápků má nenávratně utržený. Léčíme také pokousaná záda a snažíme se dát do pořádku špatnou srst. 

Ačkoliv se zpočátku zdálo, že bývalý majitel má Missi rád a záleží mu na ní, ukázalo se, že Missi se krčí před jakýmkoliv pohybem ruky a chová se jako bitý pejsek. V OSBN společně pracují na navrácení důvěry v lidi, malá prdelka je ale hodná a po počátečních ostyších se ráda kamarádí.

Bublinka dostala nové jméno Mississippi a teď se válí tato buldočí kráska u Hany a Báry z OSBN v Olomouci. Holky společně léčí její křehkou dušičku.

 

Přidáno: 25 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?