Opravdu otravné kočičí zvuky!

15. října 2014

I Kája Gott by se divil, co všechno je schopna vyloudit vaše kočka za tón. A jelikož to někdy vyjde i na víc jak jednu nominaci na Slavíka, rozhodli jsme se shromáždit průřez kočičími hlasovými dovednostmi. To abyste byli v obraze, co všechno váš čeká, když svou kočku krajně namíchnete!

1) Do – Re – Mi svítání

Je tu krásný nový den prozářený sluncem, stromy šumí, slunce šimrá na tvářích a vám se vůbec, ale vůbec nechce z postele. Jenže je tu kočka – buď jste ji nechali přes noc venku a ona teď nepokrytě devastuje váš okenní rám za doprovodu skřípavého škrábání, nebo jste ji nechali doma a ona takto devastuje jakékoliv jiné dveře. Nebo vám zpívá budíček ve vysokém „C,“ abyste konečně hnuli zadkem a nachystali jí snídani!

 

2) Kočičí óda na maso

Oběd. Vaši snahu nakrájet maso pro celou tlupu hladových krků a nepořezat se přitom, korunuje zničehonic vaše kočka – nikdy jste netušili, že ten sedící a upřeně hledící drobeček je schopen vydat tak srdcervoucí „mňáu,“ pro kousek žvance. Cirkulárka v tom hlasově značně zaostává! A když se na kočku překvapeně podíváte, klidně tu ódu zopakuje. A když se nepodíváte, vyskočí vám na linku za následného tříštění všeho tam přítomného nádobí.

 

3) Když láska zavolá

Láska je láska. A vůbec nejhorší a nejděsivější zvuk je mňoukání, které vyloudí dva proti sobě bojující kocouři v zápasu lásky o nějakou micinu. A následně do sebe skočí a ozve se prskavě vřískavý zvuk ještě horší. Když jsem ten zpěv ráno při cestě na toaletu slyšela poprvé v životě, myslela jsem, že mám pod oknem pohozené plačící dítě. Ztuhla mi krev v žilách a zastavilo se mi srdce! Následný výprsk kočičích emocí a zvuky bitvy mou domněnku o dítěti zcela vyvrátily, a postavily se mi vlasy na hlavě.

 

4) Všechno svedu, když ti předu

Vůbec nejpodlejším kočičím zvukem je předení. Zcela bezkonkurenčně zachvátí vaši duši, takřka vás zhypnotizuje a slečna kočka pak s vámi dělá, co chce. Snesli byste jí i modré z nebe, kdepak nechat to jen u kousku šunky, láskyplného škrabání a trpělivého hlazení!

 

5) Protože ta sedačka je hrozně fajn!

Nikdo, kdo si poctivou prací a dlouhodobým odříkáním nashromáždil větší obnos peněz, aby si mohl koupit tu báječnou rohovou koženkovou sedací soupravu, rozhodně nechce slyšet onen zvuk. Broušení drápků o vaši novou a milovanou sedačku! Jen pro silné povahy.

 

Kočka je zkrátka několikanásobný nedoceněný pěvec a jistě znáte desítky dalších speciálních podtónů, které je právě vaše kočka schopna vyloudit. No, na nominaci by to bylo. Zvažte to. A netýrejte kočky svým zpěvem!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?