Oslava narozenin

10. září 2015

Ahojky, zanedlouho budu mít narozeniny a jelikož je to ve všední den tak panička za mnou po škole přijde mě vyvenčit a pak mi dá nějakou kostičku :) Pak půjdeme s tátem k přítelkyni a tam Haryk dostane dort + kufřík dárků :D

Všechny ty ceny jsem mu vyhrála, koupila a nebo jsme si to vyměnili :) Pak dostane dárky a pak půjdeme ještě asi ven. Ještě nám má dojít frisbee a kostičky ... :) Zatím máme 7 pamlsků a 6 hraček + šátek (reflexní) Ještě k tomu další frisbee a ty kostičky :)
Chtěla bych zkusit Dogfrisbee, jedno frisbee jsem si koupile ke svátku a druhý frisbee mi dojde teprve :) No aspoň trošku to zkombinovat s tím dogdancingem.. :)

Haryk z doddancingu umí dost povelů a chci ho naučit ještě víc :D Ale pro něho to není problém jelikož to párkrát zopakujeme a už to má docela v hlavě ale pak si třeba stoupnout to je trošku větší problém... Protože já ze začátku jsem na zemi a názorně mu to ukazuju ten povel co ho právě učím a potom si pomalounku stoupám ... to je něco jako s povelem plaz ,,, naučila jsem ho to když jsem byla na zemi a nebo se hrbila k Harykovi a teďka já stojím naproti němu a on se plazí ... takže si myslím že to opakovaní je dobrý a že se dokáže naučit ještě dostatek dalších povelů... ale chci do toho zakomponovat i zábavu takže ... radši pomaleji nežrychle, rychle a pes bude zmatenej :D
To bude asi všechno a pak vám napíšu jak byla ta oslava ve skutečosti :)

Zatím ahooj :)

Hana a Haryk

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?