Oslavte den zvířat a odměňte svého čtyřnohého přítele pamlskem, který mu prospěje!

30. září 2016

Mezinárodní den zvířat je tu! 4. října oslavujeme svatého Františka z Assisi, který pečoval o opuštěná, nemocná a týraná zvířata. A jak lépe oslavit svátek zvířat než tou nejkvalitnější a nejchutnější psí odměnou? Chcete-li mít jistotu, že svému psovi nabízíte to nejlepší, sáhněte po pamlscích Fitmin Snax.

Prémiové pochoutky Fitmin Snax se vyrábějí pouze z čerstvého masa a lehce stravitelné extrudované rýže. Neobsahují umělá barviva, konzervanty, pšenici ani jiné náhražky, takže si můžete být jisti, že váš pejsek dostane jen to nejlepší.

 

Čerstvé maso jako největší benefit

Jak psovi udělat radost a zároveň podpořit jeho zdraví? „Ze zkušenosti víme, že pro psy není větší benefit než kvalitní čerstvé maso. Proto v nových pochoutkách Fitmin Snax tak tvoří maso tři čtvrtiny celkové hmotnosti produktu. V produktech nejsou žádné syntetické přísady, umělá barviva či konzervanty. Fitmin Snax je proto ideální zdravou odměnou, která se skládá z masa a extrudované rýže,“ vysvětluje Adéla Palacká, specialistka na výživu značky Fitmin.

Fitmin Snax

 

 

Recept od šéfkuchaře

Fitmin Snax je k dostání ve čtyřech příchutích: hovězí játra s rýží, drůbeží maso s rýží, jehněčí maso a vnitřnosti s rýží a zvěřina s rýží.  Na receptuře pamlsků Fitmin Snax se podílel i profesionální kuchař Michal Daněk. Složení produktů je tak pro psy nejen prospěšné, ale také neskutečně chutné. Zkuste pamlsky Fitmin Snax odměnit i vašeho miláčka a uvidíte, že se do nich okamžitě zblázní!

 

Rádi byste svému psovi dopřáli pamlsky Fitmin Snax? Soutěžte s Fitminem a jeden z pěti balíčků pochoutek může být váš.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?