Oslavte s námi Mezinárodní den psů!

22. srpna 2019

Víte, že i psi slaví svůj den? Mezinárodní den psů je celosvětově oslavovaná akce, která má poukázat na to, že každý chlupáč si zaslouží zodpovědné zacházení a lásku.

O co jde?

Mezinárodní den psů slavíme každoročně 26. srpna, což tento rok připadá na pondělí. Faktem je, že psi narozdíl od lidí svátky nevnímají nijak zvláštně, pro ně je každý všední den dnem psů. Každý den si chtějí hrát, poznávat nové kámoše a dešifrovat zajímavé pachy v okolí. 

Kdy to začalo?

Co se týče samotného svátku, byl poprvé uveden v roce 2004, a to konkrétně za účelem osvěty ohledně problematiky psů bez domova a pokloně psům ve službách člověku. Svátek pochází z Ameriky, kde tak, jako u nás, tvoří zásadní problém psí množírny a vysoké procento lidí si svého miláčka pořizuje z nevhodných podmínek. Zakladatelé tvrdí, že oslavovat se má každý pes. A my s nimi souhlasíme. Každý chlupáč je něčím výjimečný a kromě toho - musíte uznat, kdo umí lépe člověku zvednout náladu, než právě čtyřnohý kámoš? A za to bychom jim rozhodně měli být vděční.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Jak můžeme slavit? 

Slavit musíte rozhodně v první řade se svým mazlíčkem! Ten jistě ocení dlouhou procházku, podrbání na bříšku a nějakou tu dobrotu navíc.

My v Hello Sandy psy milujeme, a proto jsme se rozhodli pomoct slavit pejskům bez domova. Darováním desítek kil granulí pro organizaci Armáda Spásy v Brně jsme pomohli lidem bez domova, aby mohli své chlupáče kvalitně nakrmit.

Granule od nás převzala úžasná paní doktorka Mirka Kořístková a my věříme, že udělají radost pejskům i jejich páníčkům.

Víme, že milujete psy stejně jako my, a proto jsme pro vás připravili slevu 15 % na veškerý sortiment na našem e-shopu! Oslavme Mezinárodní den psů společně!

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?