Oslavte se svou kočkou Mezinárodní den zvířat!

4. října 2013

My kočkomilové víme, že kočku k ničemu neoblíbenému nepřemluvíme. Jde-li ale o oslavu Mezinárodního dne zvířat, určitě se ráda připojí. Kdy jindy vyjádřit své milované předoucí kuličce chlupů vděk za její neskonalou (i když občas vrtkavou) přízeň? Tento svátek se slaví již od roku 1931 a všechny kočky na celém světě s ním nadšeně souhlasí. Máme pro vás pár tipů, jak uctít božství ve své milované kočce oslavou Mezinárodního dne zvířat.

Výstava koček

V sobotu 5. října se koná ve Zdici, okres Beroun, Národní výstava koček pořádaná Českým svazem chovatelů koček. Chcete-li své kočce koupit něco nového do výbavy nebo jí udělat radost dobrotou, či jen tak potěšit své oko, určitě sem zavítáte správně. V rámci Mezinárodního dne zvířat se také v nejrůznějších městech naší republiky pořádají Umisťovací výstavy pro kočky z útulků.

Letos největší umisťovací výstava připadla na 20. říjen a koná se v kongresovém domě v Praze. Přispět můžete finanční i fyzickou pomocí například při stavění klecí, více informací naleznete na webových stránkách.

Pokud již doma kočku máte a další nepřipadá v úvahu, můžete přijít 5. 10. do Prahy 4 - Centrálního parku. Zde se v rámci oslav dne zvířat pod záštitou města Prahy pořádá charitativní sbírka pro útulky nejen kočičí, ale i psí. Můžete přispět pelíšky, hračkami, krmivem i dalšími potřebami, které pak budou rozděleny mezi dlouhodobě ztrátové útulky v ČR.

 

Nezapomeňte na svou kočku

Ať již se rozhodnete zúčastnit kterékoliv akce na oslavu dne zvířat, nezapomeňte tento svátek po návratu domů oslavit se svou kočkou. I když jsou kočky zvířata hrdá, která prostě buď chtějí, nebo nechtějí a přes jejich rozhodnutí vlak nejede, jsme rádi, že s nimi můžeme sdílet jedno obydlí.

Přiznejme si, že nová hračka nebo výjimečná mňamka potěší i vaši kočku a nemusí to být zrovna v Mezinárodní den zvířat. Ačkoliv slaví všechna zvířata světa, právě vaše kočka je určitě ze všech nejlepší.

Užijte si den hravě a s láskou, ať máte na co vzpomínat!

 

Autorka: Magdalena Hegerová

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?