Ostuda na desátou

5. března 2016

Dneska mi můj milánek udělal takovou ostudu,abych snad chodila kanálama. Vidělo to několik známých a dobře se bavili. Šli jsme na procházku a na takové zídce seděla mladá maminka s kočárkem se spícím miminem a něco jedla z kelímku a vedle sebe na zídce měla další sáček s nějakým jídlem.

Můj milánek se mi vytrhl, paní skočil na klín a strčil jí čumák skoro do kelímku. Byla z toho dost šokovaná, zdálo se, že nemá zrovna moc kladný poměr ke psům. Volala jsem fuj, ale hafík nic, skočil dolů, pak zpátky a začal strkat čumák do toho sáčku. Snažila jsem se ho chytit, ale on lítal jako blázen okolo na zemi, hop na zídku, dolů, zase nahoru. Já volala, nabízela pamlsek, ale nic. Absolutně nešel chytit. Myslím, že kdyby mu dala kousek té housky, byl by klid a já bych ho chytila, ale ona šermovala houskou nahoru a byla vyděšená a psa to hrozně bavilo. Nakonec jsem kousek poodešla a volala na něj s nabídkou pamlsku, reakce žádná. Lidé okolo se smáli. Nakonec mě zachránila čubička, která šla okolo, takže hafík se jí začal věnovat a mě se podařilo ho znovu připnout na vodítko.

 

Uděleno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?