Pane bože, koupila si sprej

22. ledna 2012

Moje oblíbená zábava je skákat na kliku dveří z bytu. Moc mě to láká projít se sám po domě a už se mi to párkrát podařilo, protože páníci zapomněli zamknout. Našli mě až dole u sklepa a nevím proč mě za to sprdli.

 

 

Dokonce mezi sebou zjišťovali, kdo nezamknul. Samozřejmě se nikdo nepřiznal, což mě nepřekvapuje, já bych se k tomu taky nepřihlásil. Poslední dobou ty skoky na kliku cvičím denně a to několik hodin a panička mě neustále sundavá, ale já si nemužu pomoct. Ty dveře přece musí povolit a já si prošmejdím celý dům.

 

Dneska večer se připravuju k dalšímu výskoku na kliku a jak tak letím, zacítím takový smrad, že jsem ten skok nedokončil a spadl na zem. Uslyšel jsem smích a panička říká páníkovi, tak ten sprej funguje, to je paráda. Představte si, oni prodávají sprej, který nevoní kočičákům, ale lidi ho vůbec necítí. Nespravedlnost a to veliká. Ale já si počkám, ten sprej jí dojde a já budu pokračovat. Moje chvíle přijde.Milda

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?