Pečujte o kočku podle jejího typu

3. června 2011

Pokud vaše kočka někdy zlobí, vrhá na vás prosebné pohledy, nahlas mňouká, občas vám doma něco sní a prostě si hraje na "paní důležitou" je to stejný typ jako SISI.

 

 

Jak na takovou kočku? Snažte se jí zamezit přístup k jídlům, která by vám mohla sníst, hrajte si s ní a chvalte ji za to, co udělá správně, moc toho ale asi nebude. Krmte ji obyčejným krmením, nic si na vás vyprošovat nemůže.

 

Je vaše kočka půvabná, hravá, bázlivá, mazlivá a roztomilá? Je bázlivá tak, že se všech hlasitých zvuků vyleká a po prudkém pohybu z vaší strany utíká? Pak je to stejný typ jako MILKY.

 

Jak na takovou kočku? Chcete-li se k ní přiblížit, trochu se přikrčte, aby se nevylekala. Hodně si s ní hrajte a zkoušejte ji odvykat bázlivosti. Těmto kočkám ale obvykle bázlivost sluší.

 

Je vaše kočička hravá, roztomilá, přítulná, zvědavá, mazlení v náruči nemá moc ráda, ale na zemi ho miluje? Nemůžete se jí při hře nabažit? Pak je to stejný typ kočky jako BIGIE.


Jak na takovou kočku? Takové kočky se mazlí moc rády a vaši společnost ocení kdykoliv. Na pamlsky si moc nepotrpí, jen naooko, když jeden ochutná, zamiluje si je. Neplatí to však pro všechny druhy. Nesnažte se o mazlení v klíně, zvlášte ne při chůzi a ve stoje. Pokud uděláte něco, co se jí nelíbí, snadno to odkoupíte nějakým pamlskem.

 

Pokud je vaše kočka hravá, loví myšky, trošku zlobí je trochu zavalitější postavy, je to možná typ MICKA.

 

Jak na takovou kočku? Kočky tohoto typu jsou takové, že mají rády jídlo a pamlsky. Do svého oblíbeného jídla se s chutí pustí a pamlsky si vezmou hned po několika kusech najednou. Tato kočka dokážebýt drzá i hravá.

 

Vaše kočka je možná taková, že se na ni snadno nachytají klíšťata. Taky asi často chodí pryč a je více venku než doma. Taky se často pere. Tento typ kočky bude asi nějaký dospělý kocour a znamená to, že je to typ MARTIN.

 

Jak na takovou kočku? Tyhle kočky nepotřebují zvláštní péči, protože budou často pryč. Když se vrátí z toulek, dejte jim najíst a podívejte se, jestli nemají klíšťata. Pokud ano, vytrhejte je.

 

Kočky typu IGI jsou přítulné až vlezlé a rády si hrají. Dobře vycházejí s cizími kočkami a zvykají si na nový domov několik dní.

 

Jak na takovou kočku? Často si s ní hrajte a mazlete se s ní. Zamiluje si vás.

 

A na závěr: Jsme rádi, pokud jsme vám alespoň trochu pomohli s radou na téma kočičí péče nebo jsme vám pomohli vybrat si mazlíčka podle typu kočky.

 

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?