Peruánský naháč

12. dubna 2011

Když někdo někde zaslechne slovo "NAHÁČ" vybaví si nechutné nahaté stvoření, tímto článkem chci ale dokázat že to není pravda.Měli jsme doma jednoho psa vipeta Toníčka a chtěli jsme mu pořídit kamaráda ale protože je moje máma alergická na chlupy tak jsme narazili právě na plemeno Peruánský naháč. o tomhle plemeni jsem nikdy před tím neslyšela a tak mě zajímalo jak vypadá.

 

Pár týdnů poté jsme se šli podívat do chovatelské stanice kde nám ukázali asi měsíční štěňátka všichni byli zabraní až na dva. Jeden byl moc velký a proto jsme si vzali (asi týden po tom )toho druhého. Jmenuje se Henry.I přesto že nemá jeden zvukovod, má nakřivo pusu a je vykastrovaný(protože jinak by dostal rakovinu)je to super pes. Na mě působí dost inteligentně i když je to vážně trouba. Je sním vážně velká sranda a jeho nejoblíbenější jídlo je kupodivu jabko.Má hodně rád cesty autem.Stčí kdzž uvidí otevřený kufr (klidně i cizího auta) hrne se do něj. Mám ho ráda a nedala bych ho za nic na světě.

 

Přidáno: 22 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?