Pes Jonáš

1. ledna 2012

Psát o tomto psovi, který patří mojí babičce, znamená psát o velkém zvířeti, které nepouslouchá a zlobí. Jonáš je velký bernský salašnický pes a podle celé naší rodiny je to největší pes tohoto plemene, jakého jsme viděli.

 

 

Něco mu říkat je jako mluvit do dubu. Žádné příkazy neposlouchá. Když byl ještě menší (o něm se nedá říct, že byl kdy malý), skákal na jedoucí auta, a proto jsme ho na procházkách museli pevně držet. To ostatně teď musíme taky. Pouštíme ho jenom tak, kde nejsou lidi. Pro jistotu...

 

A teď něco z jeho jídelníčku: Na posezení sní celou bábovku a to během několika vteřin. To už se naší babičce stalo minimálně dvakrát. Venku má velký škopek, ve kterém je asi deset litrů vody. Jí granule, ale taky jakékoliv zbytky.

 

Je ale hodný na kočky. Sice je někdy honí, ale nic jim nedělá. Jednou v zimě ale jednoho kocourka úplně ulízal k smrti. Byl sníh a Jonáš kocourka (byl to bratříček našeho kocourka Igiho a jmenoval se Orinka Bigie) celého olízal a on potom na mrazu zmrznul. Jednou zase jiného kocoura vyválel ve sněhu a potom v písku a nakonec ho donesl domů ke kemnům, takže kocour přežil.

 

Jednou před návštěvou u babičky jsme Jonášovi koupili spoustu různých pamlsků. Pro něj jsou ale skoro všechny pamlsky malinkaté. Mamka mu vždycky kupuje velkou psí klobásu, či jak to nazvat. A to je asi všechno o tomhle přerostlém zlobícím stvoření.

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?