Pes z podsvětí

3. března 2011

Jednou žila v jedné skoro opuštěné vesnici malá holčička.Jmenovala se Alena Persková a žila tam s jejími rodiči.Jednoho dne se to stalo. Rodiče jeli někam autem ale Aleně to neřekli a ta přišla domů ze školy a zjistila že nikdo není doma.A tak si řekla že na mámu s tátou počká že se jistě zdrželi v práci.

Ale to nikdo nevěděl co se stane.....Když toiž rodiče projížděli starou cestou okolo strašidelného lesa vběhl jim před auto pes!A tatínek zpanykařil a stočil auto od psa.Ale to neměl dělat když se psa snažil oběd vrazil do stromu.Pes to viděl a běžel k Alence aby jí to oznámil protože tou cestou kromě jejich rodičů nikdo nejezdil.Utíkal co mu síly stačily!Alenka nechápala proč pejsek tak štěká ale rozběhla se za ním protože cítila že je to důležité.Jenže když doběhli na místo a zavolali sanitku už bylo pozdě. Oba rodiče byli mrtví.Jenže v tom si Alča uvědomila že to zavinil onen pes a tak ho začala být.Ale po chvilce si uvědomila že je to jediné co živého má po rodičích.A tak se pejskovi začala věnovat.Každý den se o něj starala,vyrustala sama se psem.Ale jednoho dne jí pes řekl že zná cestu do podsvětí že zase uvidí rodiče.A tak se tam Alena vypravila.Bloudila dlouho předlouho až podsvětí nakonec našla.Ale když vstoupila vládce podsvětí ji dal okamžitě setnout hlavu.a to proto ža živí psa který zabil její rodiče.Ale v tom tam přiběhl pes a vrhl se pod sekeru sám.A tak vyměnil život za život a vládce podsvětí Alu pustil.Ale když byla doma sama nebylo jí tak dobře.Ale jednoho dne přišel k ní domů přízrak psa.A řekl že se jmenuje Fridas.a také jí řekl o proroctví co jejich rodinu měla postihnout.A nakonec to že proroctví unikla díky tomu že nejela.Ale to co jí neřekl je to že je to pes z podsvětí.......

 

Přidáno 45 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?