Pět důvodů, proč vás pes chce utahat na vodítku

9. května 2016

Venčení je jedno velké fiasko. Vystartujete již za dveřmi, s vlající hřívou či lesknoucí se pleší vlajete kolem bloku od sloupku ke sloupku. Vaše tempo je vražedné, vašim revírem je sídliště a všechny příkopy. Venčení. Psi mají tajný úkol své páníčky utahat a my jsme zjistili proč!

Utahaný psí páníček – dobrý páníček

Pravidlo číslo jedna: Když má páníček ruce vytahané jako opice, nemá tolik odporu vůči inovativním designovým úpravám bytu po návratu domů. Není nic sladšího, než si pelíšek energicky protřepat, rozházet hračky a chuchvalce vycpávek. Až si páníček půjde oddechnout, můžou se psi pustit i do náročnějších rekultivací, například gauče a nohou stolu.

 

Je třeba být u patníku první!

Ať již fenka nebo pes, u toho patníku je nějaká zaručeně tajná zpráva, nabádající k dalším indiciím a informacím přísně tajného rázu.  Koneckonců, viděli jste film „Jako kočky a psi?“ Nedivte se, jste vlečeni, aby nedošlo ke globální katastrofě v boji těchto mazlíčků!

 

Nechtěli jste koneckonců běhat?

Psi, kteří jsou již ve výslužbě „protikočičího“ boje neubírají na svém venčícím entuziasmu, protože se snaží mít na paměti vaše horlivé výkřiky, rojící se po novém roce, že to tak nejde a musíte zhubnout. A určitě půjdete běhat, jen co… Váš pes moc dobře ví, že „jen, co…“ je běh na dlouhou trať – a tak se snaží běhat s vámi rovnou. Bez vytáček.

 

Zkrátka špatné vodítko na psa

Ať již máte „flexinu“ nebo „přepínačku“, všechno je to špatně, váš pes si musí ověřit, že je zdroj vyčerpatelný. V případě, že by se mu povedlo jej přetrhnout a zcela se osvobodit, jde o variantu zcela nejidyličtější, o níž tajně sní, když doma na koberci usne a běhá ze spaní.

 

Zkrátka jsou to předvádiví egoisté

My lidé tajně soutěžíme v počtu životních partnerů, v počtu peněz na kontě, v počtu přečtených knih… Každý pes je hrdý sám na sebe, když se důležitě tváří, že venčí on vás, ne vy jej. A vysvětlete mu to pak!

 

Inu, není to jednoduché! Každý pes má propracovanou strategii, od níž je ochoten ustoupit pouze v případě adekvátních pamlsků, neboť každý pes je prodejný. Aneb odvěký boj, zda si svou prosadí páníček nebo jeho miláček. A co vy, kdo koho venčí u vás?

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?