Piškotka

6. září 2010

Tento příběh je o kočičce kterou si zamiloval snad každý byla milá hodná vděčná ale svět jí asi moc nepřál.

Jendoho jdu nakrmit naše kočky a najednou koukám naše morynka nikde tak se jdu po ní podívat vešla jsem do místnosti kam naše kočičky většinou dávají svoje koťátka morynka byla totiž těhotná nikde mezi kočkama sem jí nenacházela jeli jsme do města a na jedno mi volá taťka že našel morynku na půdě se šesti koťátky jen tak náhodně jedno nechal.

 

Týdny utíkaly jako voda kocou rek jak sme si mysleli rostl a rostl tehdy sme mu říkali miminko jméno neměl a tak to bylo miminko a potom se to stalo mimi onemocněl zánětem spojivek byly jsme u veterináře a ten nám to potvrdil píchnul jí injekci a ať za týden příjdem dostane další a pak se uvidí.Přišli jsme tedy za týden ve středu a když si ho tak prohlížel povídal to nebude kocourek to bude kočička moje mamka to není kočička to je určitě kocourek a když jsme to doma řikali taťkovi kouknul na ní a povídá veterinář měl pravdu je to kočička a tak jsme ji pojmenovali Piškotka.

 

Časem se piškotka vyléčila a rostla a rostla my jsme se rozhodli že si jí necháme a tak byla naše čas běžel jak voda a Piškotka byla už skoro dospěláá když jsme odjeli k tetě a chodila jí krmit sousedka bylo vše v pohodě ale když jsme jeli podruhé pryč měla jí krmit sestra ale piškotce se zdálo smutno a tak odešla s kocourem z vesnice od té doby jí nemůžem najít a přitom tak hodná tak milá a tak věrná každému kdo ji pohladil. Tenhle příběh je pro piškotku tu nejhodnější kočičku kterou znám ♥

 

Přidáno: 36 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?