Plánovaný útěk a hledání

2. listopadu 2011

Jednoho dne jsme za domem stavěli sklep. Moje maminka si všimla, že nikde nevidí Trinitku a Dafynku, šla mi to do obyváku říct. Neváhala jsem a ihned se šla podívat po dvoře. Nenašla jsem je.

 

 

Šla jsem se podívat po okolí a nikde je neviděla, tak jsem se vrátila zpět a řekla doma, že se po nich jdu podívat i dál. Myslela jsem, že je někde najdu, ale nikde. Nevzdávala jsem to a hledala dál, asi 1 hodinu jsem chodila po Kněždubě a hledala je pořád dokola, křičela jsem: "TRINI, DAFY, NA PIŠKOTEK, TRINI, DAFY.

 

A pořád dokola, aby toho nebylo málo, tak jsem do toho pískala. Asi po té jedné hodině jsem se rozhodla, že půjdu zpět domů a zkusím to zase za chvíli. Jako na potvoru mamka jela na kole za mnou a řekla mi, že Trinitka a Dafynka jsou alespoň dvacet minut doma.

 

S mým bráškou Tadeáškem je našli za domem jedné jeho kamarádky, prý tam létaly po poli. V duchu jsem si myslela, jak jsem je mohla přehlédnout, to není možné. Byla jsem na sebe naštvaná, ale zároveň jsem byla ráda, že se našly. Vše tedy dobře dopadlo.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?