Podvody se psy !!!

15. dubna 2011

Myslím že už každý z vás už někdy vkročil na nějaké Psí inzerce a některým z vás už také někdy přímo "Blýskal" Do očí úžasný inzerát na psa který byl na fotce až moc krásný Ale hlavně výhodná cena kolem 2000 tisíc za psa s PP ? proč si to nenechat ujít že ? jenže ! Ne každý má oko na tyto podvodné inzeráty a špatně mluvící člověk který komunikuje jen přes mail věčinu z vás nenechá odradit proč tento článek píši ?

 

Proto aby už nikdo se nenechal nachytat těmito podvodníky stejně jako já proto tohle píši takového podvodníka poznáte docela lehko má chybnou češtinu komunikuje jen přes mail pošle vám až přehnaně luxusní fotku pejska a věčinou tvrdí že jsou z Rakouska a pošlou psa letdlem to ale velmi uspěchaně večinou ještě ten den co jim odpovíte na inzerát poté napíšou že za psa musíte zaplatit před jeho příletem k vám ! vždy to chtějí zaplatit na bance Western Union pošlou vám údaje na které máte peníze zaslat poté co je odešlete dožadují se dalších a vymýšlejí si pohádky o tom že pes je na letišti v karanténě a je potřeba poslat další peníze když pošlete další Milý lidé přestanou s vámi úplně komunikovat žádný pes samozdřejmě nepřiletí a peníze už jsou v kapsách podvodníků můžete jej klidně ohlásit policii jako už spousta lidí ale jelikož tyto podvodníci jsou z Kamerunu(střední afriky) a ne z rakouska policie to věčinou neviřeší a tak okrádají další lidi tento podvod funguje už od roku 2008 a nikdo s tím ještě nic neudělal no řekněte není lepší si štěně koupit u solidního chovatele kterého uvidíte a nebudete pak mít zbytečné problémy.

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?