Podzimní procházka se psy

15. září 2010

Bylo zrovna takové podzimní počasí,pršelo,padalo listí a fučelo a protože mě to vůbec nevadí takovéto počasí tak jsem se rozhodla jít ven na procházku.Vzala jsem si teplou bundu a holínky.Všude totiž bylo bláto.

Ještě než jsem zabouchla dveře pomyslela jsem si že budu určitě jak prasátko a náš Zoro ještě víc.Ale co pes si má užívat dokud to jde.Připnula jsem vodítko a přešli jsme přes rušnou silnici.Pak jsme šli na Ryjo.To je náš rybník.Házela jsem Zorovi klacek do vody a on mi ho nadšeně přinášel.Zora jsem odepnula s vodítka.

 

Pak jsem zkoušela nějaké povely a pak jsem uviděla z dálky pejska a nějakého páníčka.Honem jsem připnula Zorína protože vím jak miluje psi.Ale když se přiblížili zjistila jsem že je to ještě štěně jako Zoro a je velmi přítelský.Pustily jsme psi a oni si pobíhaly a my jsme si zatím povídaly.Pak jsme se rozhodly jít na LOM.

 

Je to obrovská louka kde psi můžou běhat kde se jim zachce.Navíc my jsme mohly vyvádět na balíkách sena.Převrhli jsme si jeden balík a jedna ho točila a druhá na těm stála a šlapala.Pak jsme psům házely klacky a soutežily jaký psík je rychlejší.Pak jsme běhaly a taky jsme sem tam sklouzly o mokré trávě.No nebylo to sem tam ale spíše sem tam hodněkrát.Ale to k procházce patří a obzvláš v takovém počasí.Pak už jsme byli promrzlý na kost a tak jsme už šli pomalu domů.Rozloučily jsme se a vymněnily tel.čísla a nejenže to byla prima procházka ale našla jsme oba kamarady.

 

Přidáno: 32 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?