Podzimní trendy v psí módě

14. listopadu 2014

Ačkoliv to tak zatím možná nevypadá a slunce vás hřeje do zad, co nevidět jsou tu podzimní plískanice a počasí, že by ani psa nevyhnal. Tedy bez oblečení. S oblečením už je to jiná! Co tedy navléci vašemu psovi, aby byl maximálně „ in“?

Sladěnost psa a páníčka frčí

Nejen sladěnost barvy oblečení s barvou vašeho psa. Nejvíc in je ten, kdo sladí i své oblečení s oblečením svého psa! Na to sice potřebujete služby krejčovství na míru jak pro psy, tak pro lidi, ale co by člověk pro svého miláčka neudělal, že…

 

Přírodní tlumené barvy pro psy

Ačkoliv nezaručujeme, jak skvostně se bude váš pes vyjímat v brčálově zeleném kabátku, rozhodně letos vsaďte na hnědou, béžovou, šedou a další přírodní odstíny. Jsou teď na podzim v kurzu nejen pro psy, ale i pro páníčky. A většině psů například čokoládově hnědý obleček nadmíru sluší!

 

Doplňky pro psy

Samozřejmě nesmíte zapomínat na doplňky! Nejvíc módě vytřete zrak, pokud pro svého psa zvolíte oděv s kapucí, krycím pruhem pod břichem nebo například s čepicí. Fantazii se meze nekladou a na trhu je milion variant!

 

Praktická stránka a cena psích oblečků

Pokud máte psa světlejších barev, divokého temperamentu nebo jakékoliv neobvyklé srsti (například pšeničného teriéra), jistě obleček oceníte! Je vhodný i pro psy chundelaté a starší, protože zajišťuje trvalou termoregulaci oblasti bederní a ledvin a lze tak předcházet prochladnutí. Cenově se podle velikosti psa dají sehnat oblečky od několika stovek, až do 2000 Kč. Pokud byste komplet chtěli dovršit ještě stylovými botičkami do sněhových břeček, připravte si zhruba další 3000 Kč na kvalitní obuv (ano, my víme, že ani vaše boty tolik nestály…). Obléci psa má své výhody, jen svého miláčka na obleček zvykejte postupně. Je mnoho sebevědomých zvířat, která podobná omezení velice těžko nesou!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?