Pohádka o kočičce Kitty

22. dubna 2011

Kitty byla hezká tříbarevná kočka, ale přece se jí nadařilo najít správný domov. Pokaždé ji někdo vyhodil na ulici. Kitty se proto toulala, hledala potravu v koších a popelnicích a doufala,že si ji někdo nechá. Toto přání se jí jednou splnilo, ale po týdnu skončila opět na ulici. Jednoho dne došla Kitty k velkému domu. Zaradovala se. Tady by snad mohla bydlet. A jestli ne, tak ať jí aspoň seženou domov někde jinde. Všechno je lepší než popelnice. Na zahradě se setkala s velkým, dlouhosrstým černým kocourem.Podíval se na ni, jako by říkal, že má jít pryč. Kitty ho ale ignorovala.

 

Když zmizela z dohledu, odešel kocour varovat svou paničku před přítomností Kitty. Kitty marně očekávala, že ji někdo vezme dovnitř. Lidé z tohoto domu si jí ani nevšimli.Pak se objevil tan kocour a ona raději utekla.
Kitty se vydala dál. Došla až k rybníku.Lehla si do trávy a odpočívala. náhle ji obstoupula skupinka dětí. Kitty se bojácně přikrčila k zemi. Nejdříve ji zahrnuli urářkami jako je hnusná a špinavá kočka a pak ji jeden z nich vzal a hodil ji do rybníka. Kitty se vydrápala na břeh a rachle utekla. Byl už večer a tak její kožíšek nemohl na slunci uschnout. Kitty byla promočená a byla jí zima, ale přesto usnula v nějakém křoví.

 


Ráno se probudila a začala schánět něco k jídlu.Kožich měla ještě zvlhlý a měla hlad. Najednou nad sebou uslyšela nějaké zvuky a za chvíli ji někdo tak nakopl, že odletěla. Navíc začínala zima a tak začalo sněžit a mrznout. Kitty se odplížila do vesnice a tam se v jedné zahraně schovala pod keř a tam usnula. Když se probudila, byla v nějakém domě. Stále jí byla zima a tělo ji od nakopnutí taky ještě trovhu bolelo. Ke svému překvapení uviděla vadle sebe misku s jídlem. Hned se pustila do mléka a kočičí konzervy a pak zase usnula. Probusila se až v noci. Byla v pelíšku a přikrytá dekou. Zavrtala se do ní a zase usnula. Ráno měla opět u pelíšku jídlo. Tak to pokračovalo nškolik dní. Několik lidí chodilo v domě a občas se u Kitty zastavilo a pohladilo ji. Kitty se poprvé vydala z pelíšku na průzkum. Když důkladně prozkoumala všechny místnosti se vrátila do pelíšku. ikitty už potom nikdo na ulici nevyhodil. Měla konečně svůj domov.

 

Přidáno: 48 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?