Pohádka o královně Maye, královi Maxovi a boji proti kočkám (vymyšlené)

8. dubna 2011

Bylo jednou jedno krásné místo. Tam bydlela královna Mája a král Max. Měli se velice rádi. Žili ve městě Psovinec kde žili všichni psi na světě. Žili tam krysaříci, Kolie, papillonci, čivavi, ovčáci, dogy, bedlingtoni, ohaři, maltezáčci, yorkšírci,labradoři, retrívři, boxeři a všechna jiná plemena... Město bylo mooc dlouhé a velké. V té době psi uměli chodit na záchod, pili z hrnečků a jedli z talíře. Dokonce i uměli mluvit! Oni...Oni....No to Oni vytvořili abecedu! ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ vytvořili jen naši Čeští psi.

 

Tehdy v tich dobách se královna Maya a král Max rozhodli, že jejich psi budou bojovat proti kočkám! Kočky bydleli ve městě Kočičiny. Tam také bydleli perské, peruánské, sfinx a jiná plemena koček. Proč chtějí bojovat? Protože mají jiné hlavy, protože mluví trochu jinou řečí a kvůli tim blbostičkám-maličkkostem. Boje vždy přežili jen ti opravdu silní psi, hlavně boxeři a moskevský strážní psi. U koček pokaždé hlavně perské a bezchluppé sfinx. Psi bojovali s rozbitým srdcel a kočky s otevřeném srdcem! Kočky nenávidí boje a tyto hrozné věci. A tak se rozhodli, že zkusí spřátelit psi a kočkami. Každý den chodili kočky do města Psovinec a psům dávali kosti a královně Maye a královi Maxovi dávali *MAXI KOSTI* které by jednu snědlo 50 psů. Kočky se snažili, ale byli spíš jen jako otroci. kočky to nebavilo pořád. Ale jednou jedno hodné, klidné a krásné štěně kolie dlouhosrstá řeklo královně Maye: Paní Mayo, nebylo by opravdu správné, aby tamty kočičky nám dávali kosti a my jen zlost. Pak řekla Maya. Maxi co ty na to? No koliátko řekni to královi já souhlásím. Řekla Maya. Dobrý den pane králi Maxi. Já dcera kolie dlouhosrsté (Happinka) bych byla ráda, kdyby se psi spřátelily s kočkami.Chvíli Max přemýšlel. Ale ne! Do hradu přišel pošťák Lex a Max zapoměl na co myslel. Řekl: I-hned ho odveťte do vězení! Já přemýšlím, a on mi do toho skočí! Pak řekne ještě koliátko Happinka: Pane králi! To je ono! Nemáte rád vůbec psi a jiná tato zvířata! Jsou nevynná... Ona za to nemohou a to Vám musím říci na rovinu. Maya skočia do Happinky věty. Happinko, musím to vyhlásit! Happi se bála. Pak řekla: pa...pa....pa...pa...paní Mayo a proč? No týjo! Ty ses zachovala krásně! A tak se skamarádily kočky se psi a jiná zvířata také.

 

Vše se změnilo: Kočky se psi udělali jedno obrovské město, které se jmenuje * Psovokočičiny* . Psi a kočky byli rádi. A tak zazvonil zvonec a pohdky byl ***KONEC***... Jsem ráda že jste si přečetli dlouhý můj vymyšlená příběh! Děkuji všem ahoj Bára!

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?