Pohádka o královně Maye, královi Maxovi- co se stalo s koliema? (Vymyšlená moje pohádka)2. část pohádek Mayi a Maxovo

14. dubna 2011

Byl jednou jeden den, kdy měla být soutěž Nejhezčí pes. Kdo to naplánoval? Královna Maya, řekl bitbull Rex malému štěňátku papillonka Nelince. Achjo, řekla do toho kolie takzvaná Modelka. Co se stalo Modelko? Řekl Rex. Ale nic Rexi děkuji za optání..Protože Rex byl Modelky nejlepší kamarád tak Rex řekl: Modelko, pojď jdeme do lesa, řekneš mě jen mě co se ti stalo.Tak se vydali a vzali s sebou kapesníčy. Rex se ji zeptal: Tak povídej Modelko co se ti stalo, jsme tu jen mi dvá! Neboj... Rexi prosím tebe: Jdi domu! Jdi domu! JDI DOMU! Mam ti to řikat 100krát? Ano jdu Modelko, ale prosííím řekni, co se ti stalo! JDI DOMU! to ti neřeknu!

 

Pak hold Modelka zavolala královi Maxovi a královně Maye: Dobrý den, vaše vísosti. Prosím, Rex mě pořád otravuje a já mu říkám jdi domu, a on nic, nejde to nějak zařídit? Děkuji nashle. Rex pelášil ihned co nejrychleji domu. Pak Modelka ještě zavolala všechny fenky kolií. Všechny přišli do lesa. Co se stalo Modelko? Hulákali všechny přes sebe. Holky řekěte si to slovo MODELKA. No a co je na tom? Holky představte si, že dnes je NEJHEZČÍ PES! co je na tom? řikali holky. No přece, mi nebudeme doma, jedeme v půl třetí přece na kolijský dostihy! Soutěž nej. pes začíná ve tři hodiny. To bychom holky stihli jen půl hodiny nejhezčího psa. A soutěž jde podle abecedy. Nejdřív jdou psi od apak b pak c a tak dál.....K je až za dlouho, což mi na dostihách budeeme tak čtyri hodiny. Za stromem poslouchal celou tu dobu Rex, co se děje. Kolie o něm nevěli. Pak když už šli kolie domů, tak Rex to vzal zkratkou, aby ho kolie neviděli a k tomu ta modelka. Rex si řekl, co je na tom špatného že mi to ani neřekne? To radši řknu králoi a královně.. a tak rychle běžel za Mayou a Maxem.

 

Dobrý den paní Mayo a pane Maxi. Zdravím vás, mám takový velký problém, no ne já, ale Modelka a ůplně všechny fenky kolie... Co se stalo Rexi? No paní...paní....paní... Kolie dnes jedou na závod kolií! Prý tam budou hrozně dlouho.n a co je na tom? Řekl Max. No že ony ty kolie jsou nejhezší psi, a ony se nemohou zůčastnit! Maya a Max se tak příšerně lekli, že rychle utíkali za sluhama ani neřekli Rexovi musíme ahoj. Sluhům řekli: Sluhov rychle! Běžte rychle do tý vesnice jak tam dnes jsou ty kolijský dostihy, a ať udělají noviny že dostihy nebudou! On je závd dnes. No prostě běžte, není času... Sluhové běželi. Vše pověděli. Takže ti psi kteří to vymysleli rychle rozhlásily a udělali noviny: Dnes není dostih kolií!! Vše bylo v pořádku, Modelka to přečetla. Řekla si: Ufffff, Jupí je to až zítra! Pak byl nejhezší pes rta soutěž a představte si: Modelka vyhrála první místo! Gratulujeme! Přeji krásné dny a ať se váám líbí moje psí pohádky.... ***KONEC***

 

Přidáno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?