Pohádka od maminky Siddimu

20. února 2012

Na jednom staveništi se narodil maličký kocourek (říkejme mu Siddi). Jeho maminka ho měla moc ráda. Dlouho se ho snažila kojit, ale protože měla většinou sama hlad, měl většinou hlad i Siddinek.

 

 

A ještě musel být pořád ve střehu, aby se při každém šustnutí rychle někam schoval, hlavně před dvounožci - ti po nich házeli kameny a některé jejich kamarády i zabili.

 

Jednou v noci se stalo, že nějací dvounožci Siddiho i s maminkou chytli. Moc se oba báli. Ale pak byli nějaký čas v podivném domečku, kde byli spolu, nikdo jim neubližoval, měli spoustu dobrého papání, byli v teple. Dvounožců se ale nikdy nepřestali bát.

 

Pak jednou Siddimu maminka někam zmizela. Ale to už nebyl v domečku, mohl běhat všude kde chtěl a starali se o něj jiné kočičky. A trochu si začal zvykat i na jednoho dvounožce. A pak ho ten dvounožec někam odvezl, pak ho jiný dvounožec odvezl zase někam jinam, ale tam to bylo taky prima.

 

A když jsem se začal cítit konečně doopravdy doma, měl jsem dvounožce, který mě krmil a mazlit a k tomu tři kamarády. Jednou jsem zase někam jel. Tam mi moc ubližovali, píchli mi dlouhou jehlu až dovnitř do bříška. A pak jsem byl zase někde jinde.

 

Viděl jsem na jiné kočičky, ale nemohl jsem k nim, mezi námi byly mříže. A tehdy jsem si vzpomněl, co mi říkala moje maminka, když jsme byli mezi těmi sutinami a měli jsme oba strach a hlad: "Broučínku Siddinku, zažiješ toho ještě hodně. Dostaneš se do skvělého domova, pro který jsi se narodil.

 

Ale nějaký čas potom ti bude moc moc špatně. Ale ty to překonáš, protože jsi silný kocourek a tvoje rodina tě bude moc milovat, pomůže ti ze všech sil, takže to dokážeš. A potom z tebe bude nejslavnější kocourek na celém světě.

 

Budou o tobě psát a bude za to spousta penízků. A za ty penízky se pomůže spoustě zvířátkům. Tak až ti bude nejhůř, uvědom si, že to musíš dokázat. Nejen pro sebe, ale pro ty ostatní chlupáčky." Tak snad to, co mi povídala maminka nebude jen pohádka, ale vše se vyplní.

Držte pacinky. Siddi

 

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?