Pokakaný výstřih!

17. července 2013

Tato vtipná scénka se nám stala před 2 týdny. Naše štěňátka jorkšírků měla teprve 14 dní, ale v životě by mě nenapadlo, že se stane zrovna tohle.

Sedla jsem si k ohrádce, ve které štěnda odchováváme. Jako každý den, vzala jsem si jedno štěňátko do rukou a mazlila se s ním. Byla moc roztomilá a krásná, ale najednou jí ustrnul výraz a začala krčit nožičky a bříško. Než jsem si uvědomila, co se to děje, už jsem měla hovínko na kalhotách. Rychle jsem dala štěně do ohrádky a šla to uklidit. Po chvilce, když jsem se vrátila, tak se štěňátko pořád snažilo kakat, tentokrát už ale v ohrádce na plenu, od té doby se naučila chodit. Byl to malý zázrak! NOJO! Ale pořád tam něco smrdělo. Tak jsem si říkala: "No, vždyť jsem to uklidila i z mých kalhot i z ohrádky, tak co to tu smrdí?" Tak jsem se rozhlídla kolem sebe a na sebe a co jsem uviděla? Zřejmě, jak jsem dávala štěně do ohrádky a nahýbala se tam, tak z ní vypadl bobek mě přímo do podprsenky! Této příhodě jsme se smáli dlouho já i celá moje rodina! Přidáno: 24 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?