…..pokračování 3.část

24. listopadu 2010

Byli jsme bez pejska,když přišel nejstarší syn s tím,že má zamluvené štěňátko, ale je ještě v bříšku u maminky.

 

Jeden den jsme čekali na autobus a prošel pejsek,kterého by se každý lekl a syn lakonicky podotkl,že to je právě ta psí maminka,od které štěňátko zamluvil.Musím říct,že v tu chvíli se mně podlomila kolena.

 

Ale když jsme se po čase na dva malé narozené psí uzlíčky šli podívat,tak všechnu krásu podědili po neznámém tatínkovi-naštěstí.

 

Po čase jsme si toho barevnějšího hrdě nesli v kabeli domů-prostě od začátku krásný psí mazlíček.Také u nás proběhlo hlasování o jméně.Do kasičky každý musel vhodit svůj návrh,ale stejně vznikla nakonec hádka a jméno bylo na světě-Briteček.

 

Kam jsme jeli,všude byl s námi-vždy jsme se šli zeptat do hospody zda tam můžeme se psem a to o hospodě rozhodlo. Brit také s námi jezdil na chatu,ale do vody nikdy moc nepospíchal-prostě jen z donucení. Jednou jel s námi na loďce a už chtěl být rychle na pontonu a proto když si myslel,že už by mohl skočit,tak skočil-ale neodhadl dobře vzdálenost a skok…a celý zahučel do hluboké vody.Potom už na čubičku rychle doplaval ke břehu a několik dnů vůbec k vodě nešel-byl na výsost uražený.

 

Také se jednou ztratil-byli jsme úplně zoufalí a jezdili ho hledat na kole a běhali okolo domu a hledali snad všude,kde se dalo.Ale nikde nic-a víte kde Brit byl? Spinkal v nejvzdálenějším koutku ložnice pod postelí.Ani na naše volání nereagoval,jak se mu dobře spinkalo.

 

Také rád jezdil autem a už poznal,kdy jsme přijeli na ulici kde bydlí syn.To začal být tak nervózní-už to nemohl vydržet a prostě vyskočil z okna jedoucího auta-naštěstí se mu nic nestalo.
Bylo to pěkné období,ale vše je už pryč…teď tady s námi žije Vikinek a je to náš poslední pejsek,poněvadž se v rodině vyskytla velice silná alergie na psí a kočičí chlupy-je mně to velice líto,ale zdraví je zdraví!!!

 

Přidáno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?