Policejní fena Asta

28. prosince 2012

Žila byla fenka německého ovčáka, jmenovala se Asta. Pracovala u policie, hledala zloděje, občas jí šlo i o život, ale fenka se nevzdávala. Když jednou byl velký případ, byl to vrah s pistolí, policie vzala na případ Astu s sebou.

 

 

Celý den lítali po domě a hledali toho zloděje, až zdrcení vyšli ven. Když v tom Asta zachytila stopu, začala štěkat a vít a rozběhla se. Policie jí nestačila, až Asta našla toho zloděje, vycenila naněj své zuby a rozštěkala se a skočila na toho zloděje. Ten zloděj vytáhl pistol a střelil Astu. Asta jenom zakňučela a spadla k zemi. Zloděj rychle utekl, policie k Astě dorazila, když už Asta jenom ležela.

 

Ještě žila, ale byla osláblá. Policie ji vzala a opečovávala ji, nedoufali ani, že přežije, ale fenečka bojovala o svůj drahocený život. Nakonec přežila a byla živá k světu, ale policie se obávala, že už nebude tak silná jako dřív a tak ji odvedli do útulku, aby dožila spokojeně svůj život. Astě se v útulku vůbec nelíbilo, byla zvyklá na věčný pohyb a teď byla zavřená v kotci.

 

Asta už ani nedoufala, že se někdy odtamtud dostane, když jednoho dne k jejímu kotci zavítal usměvavý chlapec Petr. Asta zavrtěla svým ocáskem a vesele běžela k chlapcovi blíž, olízla ho a v očích jí bylo vidět, že ho prosí, ať si ji vezme. Chlapec si ji vzal a Asta byla tak nadšená, že celou cestu chlapce olizovala, v očích jí byla vidět vděčnost.

 

Viděla velkou zahradu, vesele se rozběhla a štěkala a radovala se. No páni, to toho bylo, chlapec Petr jí měl moc rád, hrál jsi s ní a Astinka byla nadšená, ale všechno štěstí jednou pomine. Chlapec si našel nové kamarády a už se Astinky nevšímal. Asta byla z toho smutná, pokaždé odcházel ani Astu nepohladil. Asta vždycky na něj čekala až se vrátí, ale na co jí to bylo, stejně ji ani nepohladil.

 

Hned zašel do domu a ani si snad nevšiml, že tam nějaká Asta je. Trvalo to nekonečné dva měsíce, když jí jednou rodina zavolala do auta. Asta byla tak nadšená, že konečně někam jede, vrtěla svým ohromným ocáskem, když se auto zastavilo. Páničci vyhodili Asty oblíbený míček, Asta pro něj poslušně běžela, ale když se vracela, auto už tam nebylo. Pustila míček na zem a lehla si, čekala.

 

Věděla, že se pro ni páničci vrátí, čekala a čekala, ale nedočkala se, až začalo hodně pršet. Astinka se schovala a ptala se sama sebe, proč mně tu páničci nechali, proč, udělala jsem něco špatně? Ano, vím, občas jsem vzala páničce botu nebo jsem zazlobila, ale já je měla tak ráda, proč mně tu nechali, nerozuměla tomu. Když přestalo pršet, Asta vylezla a běžela po silnici.

 

Když za ní vyjelo auto, Asta ho asi neviděla a auto jí srazilo. Asta jenom cítila bolest a padala k zemi, cítila chlad. Ti lidé vystoupili a odvezli ji na veterinu, Astinka stejně už neměla šanci a tak jí veterinář musel uspat. Utěšoval fenečku, že to nebude bolet a píchl jí to do packy. Asta ho z posledních sil olízla a usínala. V hlavě se jí motal celý její život dokud nezemřela. Teď už se jenom honí v nebíčku s jinými psy.

 

 

 

Přidáno: 80 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

ben

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?